Z promilami za kółkiem

0
740
W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:
Nietrzeźwy sprawca kolizji
13 maja 2019 roku w miejscowości Kolonia Korczówka, 36 letni mieszkaniec gminy Olszanka kierując samochodem osobowym marki Honda stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kierujący z obrażeniami ciała został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Łosicach.
Groźby karalne
14 maja 2019 roku do tut. KPP zgłosił się 42 letni mieszkaniec gminy Olszanka, który złożył zawiadomienie o groźbach karalnych. Z treści zawiadomienia wynika, że pokrzywdzonemu miał grozić pobiciem, 54 letni mieszkaniec Łosic. Groźby te wzbudziły obawę, że mogą zostać spełnione.
Oszustwo internetowe
14 maja 2019 roku do KPP Łosice zgłosiła się, 28 letnia mieszkanka gminy Platerów, która złożyła zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona na początku tego miesiąca zakupiła sprzęt AGD, za który dokonała przedpłaty przelewem bankowym w kwocie 1524 złotych. Pomimo tego sprzedający nie wywiązał się z zawartej umowy i nie dostarczył zakupionego towaru.
Uszkodzenie samochodu
15 maja 2019 roku w miejscowości Myszkowice nieznany sprawca ostrym narzędziem uszkodził 4 opony w samochodzie marki VW Passat należącym do, 59 letniego mieszkańca gminy Platerów. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na kwotę 1000 złotych.
Zatrzymany poszukiwany
16 maja 2019 roku w miejscowości Rudka łosiccy dzielnicowi realizując czynności zlecone na podstawie sądowego nakazu zatrzymali poszukiwanego, 69 letniego mieszkańca gminy Stara Kornica. Mężczyzna został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach.
Nietrzeźwa kierująca
17 maja 2019 roku w miejscowości Puczyce policjanci łosickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki VW. Pojazdem kierowała, 44 letnia mieszkanka powiatu siedleckiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w organizmie.
Nietrzeźwy kierujący
17 maja 2019 roku w miejscowości Chotycze policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel. Kierujący pojazdem, 47 letni mieszkaniec gminy Łosice znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie  wykazało 1,16 promila  alkoholu w organizmie.
asp. szt. Tomasz Zozula
Reklama