Prawdziwa światłość przyszła na świat – koncert kolęd

0
61

Wspólnie z Powiatowym Stowarzyszeniem Animatorów Kultury, Miastem i Gminą Łosice oraz Parafią pw. św. Zygmunta w Łosicach serdecznie zapraszamy na wyjątkowy Koncert Kolędowy ph. „Prawdziwa światłość przyszła na świat”. Dźwięki kolęd poniosą się do naszych domów z Kościoła pw. św. Zygmunta Króla w Łosicach w niedzielę 27 grudnia o godz. 16:00.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w kościele, zapraszamy do rodzinnego słuchania i oglądania za pośrednictwem kanału YouTube Łosickiego Domu Kultury. Link do transmisji podamy na fb ŁDK i parafii o godz. 15:30.

W koncercie zabrzmią kolędy tradycyjne i mniej znane melodie świąteczne, ubrane w ciekawe i subtelne aranżacje, o łagodnym i jazzującym brzmieniu, a wykonają go:
Natalia Majewska (wokal)
Wokalistka, autorka tekstów i muzyki, trener wokalny. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej UMCS w Lublinie. Przez 15 lat śpiewała w chórze Alla Polacca przy Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Od 2013 roku jest chórzystką i solistką w pop-gospelowym chórze TGD (Trzecia Godzina Dnia). Związana z misją CSM i CSM/Worship. Obecnie pracuje nad wydaniem autorskiej płyty.

Kamil Milczarek (wokal)
Instruktor zajęć wokalnych, nauczyciel muzyki. Współwłaściciel studia piosenki Vocalpro. Od wielu lat prowadzi warsztaty ze śpiewu zespołowego. Wokalista zespołu TGD (Trzecia Godzina Dnia). Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny muzyczne, m.in. z: Piotrem Cugowskim, Kubą Badachem, Natalią Kukulską, Natalią Niemen, Kasią Cerekwicką czy Mariką. Jego motto to: „jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki; jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy, aby go osiągnąć”.

Sylwia Sałacińska (piano/wokal)
Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Obecnie zajmuje się aranżacją muzyczną, improwizacją fortepianową, akompaniamentem, kompozycją oraz nauczaniem gry na fortepianie. Współpracuje m.in. z Klubem Dowództwa Garnizonu Warszawa w ramach Studia Piosenki oraz z zespołem Gospel Undergrace w charakterze pianistki, aranżerki i koordynatorki grupy instrumentalnej.

Maciej Dobrzański (kontrabas)
Absolwent Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie, w klasie prof. A. Bogackiego, dwukrotny stypendysta Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Współpracuje z orkiestrą Sinfonia Varsovia, Filharmonią Narodową, Radomską Orkiestrą Kameralną, Sinfoniettą Cracovią, Filharmonią im. M. Karłowicza w Szczecinie oraz orkiestrą Warsaw Camerata. Pracował pod batutą Krzesimira Dębskiego. Członek zespołu Warsaw Tango Group oraz Machina del Tango. Jako kontrabasista i gitarzysta basowy, występuje z Katarzyną Dąbrowską, Anną Dereszowską, Arturem Gotzem oraz związany jest z Teatrem Dramatycznym w Warszawie.

Stefan Gawłowski (perkusja)
Absolwent Wydziału Jazzu im. H. Majewskiego Szkoły Muzycznej im. F. Chopina II st., w klasie perkusji u prof. Kazimierza Jonkisza i prof. Krzysztofa Gradziuka. Ukończył Wydział Reżyserii Dźwięku na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie. Na co dzień pracuje jako realizator dźwięku w studio dubbingowym. Muzyk sesyjny. Brał udział w wielu projektach muzyki chrześcijańskiej, m.in. gospel.

Koncert organizowany w ramach projektu pn. „Coolturalna scena Łosic” dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Patronat honorowy: Mariusz Kucewicz Burmistrz Miasta i Gminy Łosice
Zapraszamy do wspólnego kolędowania z nami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.