Liczni mieszkańcy Łosic się skarżą na nie odśnieżone drogi. Podobno na drogach osiedlowych pług był widziany nawet 3 dni temu, a śnieg wciąż sypie. Druga sprawa to wygląd chodników, możecie je zobaczyć na fotkach w jakim są stanie. Tak samo jak i przejścia dla pieszych. Kiedy Pan Burmistrz się za to zabierze ?
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/snieg11.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/snieg10.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/snieg9.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/snieg8.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/snieg7.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/snieg6.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/snieg5.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/snieg4.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/snieg3.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/snieg2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/snieg1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
Komentarze