Ruszyła pierwsza rekrutacja dzieci do nowo powstałego Żłobka Miejskiego nr 1 w Łosicach, mieszczącego się przy ul. Św. Stanisława 1. Proces rekrutacyjny będzie przeprowadzany zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie.
Rekrutacja rozpocznie się 24 maja 2024 roku i potrwa do 25 czerwca 2024 roku, zgodnie z poniższym harmonogramem:
24 maja 2024 r. - 7 czerwca 2024 r.: Składanie wniosków wraz z załącznikami o przyjęcie do Żłobka. 10 czerwca 2024 r. - 11 czerwca 2024 r.: Weryfikacja wniosków i dokumentów przez Komisję Rekrutacyjną. 12 czerwca 2024 r.: Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. 13 czerwca 2024 r. - 14 czerwca 2024 r.: Uzupełnianie dokumentów przez rodziców dzieci niezakwalifikowanych. 17 czerwca 2024 r. - 21 czerwca 2024 r.: Potwierdzanie przez rodziców woli przyjęcia do Żłobka poprzez złożenie pisemnego oświadczenia. 25 czerwca 2024 r.: Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.Nad prawidłowym przebiegiem rekrutacji czuwać będzie Komisja Rekrutacyjna w składzie:
Urszula Konewko – przewodnicząca Komisji Małgorzata Księżopolska – członek Ewa Łęczycka – członekRodzice lub opiekunowie prawni dzieci zainteresowanych przyjęciem do Żłobka Miejskiego nr 1 muszą w terminie od 24 maja do 7 czerwca 2024 roku złożyć wniosek wraz z wymaganymi załącznikami. W dniach od 10 do 11 czerwca Komisja Rekrutacyjna dokona weryfikacji złożonych dokumentów, po czym 12 czerwca zostaną ogłoszone listy kandydatów zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych.
Rodzice dzieci, które nie zostały zakwalifikowane, będą mieli możliwość uzupełnienia brakujących dokumentów w dniach 13-14 czerwca 2024 roku. Następnie, w okresie od 17 do 21 czerwca, rodzice kandydatów muszą potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do żłobka, składając odpowiednie pisemne oświadczenie. Ostateczne listy przyjętych i nieprzyjętych dzieci zostaną opublikowane 25 czerwca 2024 roku.
.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze