Wieczór z dobrym filmem, kobiecą atmosferą i odrobiną relaksu? Już 8 lipca o godz. 18.00 w kinach Helios odbędzie się kolejna odsłona cyklu Kino Kobiet. Tym razem na ekranie zobaczymy film „Zaproszenie”.
Dla Czytelniczek Łosice.info mamy miłą niespodziankę. Dzięki uprzejmości kina Helios przygotowaliśmy 2 podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy seans.
Konkurs już wystartował na naszym profilu na Facebooku. Wystarczy wykonać konkursowe zadanie i poczekać na wyniki. Być może to właśnie Wy spędzicie ten wieczór w kinie z przyjaciółką, siostrą, mamą lub inną bliską osobą.
Do wygrania: 2 podwójne zaproszenia na seans z cyklu Kino Kobiet, który odbędzie się 8 lipca o godz. 18.00.
Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze