Reklama

Powstanie kolejne wielofunkcyjne boisko

16/07/2012 08:24
Uwaga! Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów piłki nożnej. W Łosicach, przy Ośrodku Szkolno – Wychowawczym,  powstaje nowe wielofunkcyjne boisko. Prawdopodobnie ma zostać oddane do użytku we wrześniu tego roku. Będziemy Was na bieżąco informować o postępach prac. Miejmy tylko nadzieję, że to boisko będzie trochę solidniej wykonane niż nasz Orlik, oraz że będzie dostępne dla mieszkańców na mniej „rygorystycznych” zasadach niż boisko przy szkole nr 2 na ulicy Bialskiej. Poniżej kilka zdjęć z budowy. [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/07/now1.jpg" width="250" height="250" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/07/now2.jpg" width="250" height="250" linkstyle="pp"] [/half_last]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości