Niech dobro wróci

1
32

W nocy 28 stycznia w Rozwadowie spłonął dom jednorodzinny. Prawdopodobnie pożar został spowodowany zapaleniem się sadzy w kominie. Społeczność znów się jednoczy w akcie pomocy, też możesz pomóc.

Ewa Chybowska, przyjaciółka rodziny bardzo szybko zareagowała na tragedię jaka dotknęła jej sąsiadów. Do akcji pomocowej natychmiast włączyli się i inni mieszkańcy Rozwadowa i Mierzwic a także całego powiatu łosickiego. Na portalu zrzutka.pl założono specjalne konto ze zbiórką na pomoc pogorzelcom.

Ewa Chybowska napisała – Dziś stała się najgorsza tragedia jaka może spotkać człowieka. Spalił się dom Karoliny Morawskiej. Karolina to bardzo dobry człowiek zawsze wszystkim szła z pomocą ,nie bądźmy obojętni, tam jest trojka małych dzieci… Pokażmy,że może na nas liczyć – apelowała Ewa.
Karolina Morawska, której dom spłonął to bardzo ciepła, serdeczna i zawsze uśmiechnięta osoba. Jako zapalony działacz społeczny jest pomysłodawcą i organizatorem wielu projektów na terenie Mierzwic i Rozwadowa. To dzięki jej staraniom reaktywowano mierzwickie Święto Morza, to dzięki Karolinie te małe miejscowości nadbużańskie realizują projekty z dofinansowaniem z FIO Mazowsze Lokalnie, to dzięki niej prężnie działa witryna internetowa promująca te tereny i to
dzięki niej wielu ludzi doświadczyło pomocy.

O tym, że Karolina to wyjątkowy człowiek świadczyć może też jej wpis pod apelem o pomoc dla niej i jej rodziny. – Kochani za wszystko Wam dziękuję, szczególnie sąsiadom i strażakom oraz Tobie Ewcia. Dom na zdjęciach wygląda jeszcze cacy,w rzeczywistości nie nadaje się już do niczego ale żyjemy!!!! i z Waszą pomocą się ogarniemy – bo wyboru nie mam, o pomoc muszę tym razem ja prosić, potem będziemy jak zwykle pomagać innym i będzie dobrze. – skomentowała Karolina Morawska.

Karolina przyzwyczaiła wszystkich do tego, że to ona tę pomoc zawsze daje innym, tym razem tragedia przydarzyła się jej i jej rodzinie. Dziś dobro które Karolina rozsyła wokół siebie może do niej wrócić dzięki wsparciu nas wszystkich, dlatego prosimy o wpłaty na [btn link=”https://zrzutka.pl/9v6thz” color=”red” target=””]ZRZUTKA DLA KAROLINY[/btn] każda złotówka jest w tej sytuacji na wagę złota.
Foto: Ewa Chybowska, Ola C.

Reklama

1 KOMENTARZ

  1. Faktycznie to zrzutka powinna być dla Czarka 🙂
    Karolina poradzi sobie bez dwóch zdań.

Comments are closed.