Ukradł ambonę myśliwską

2
3

W zeszłym tygodniu  łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież ambony myśliwskiej
W okresie 18 – 22 stycznia 2018 roku w kompleksie leśnym położony przy wsi Falatycze nieznany sprawca dokonał kradzieży ambony myśliwskiej na szkodę Koła Łowieckiego „Basior” w Łosicach. Wartość urządzenia została wyceniona na 1500 złotych. Policjanci ustalili, że sprawcą może być 40 letni mieszkaniec gminy Platerów. Na terenie posesji podejrzewanego ujawnione zostały elementy ambony.

Zatrzymany poszukiwany
24 stycznia 2018 roku w Łosicach policjanci kryminalni zatrzymali poszukiwanego na postawie sądowego nakazu, 27 letniego mieszkańca gminy Huszlew. Zatrzymany po okazaniu dowodu wpłaty grzywny został zwolniony.

Ujawniono nielegalną broń
24 stycznia 2018 roku w miejscowości Stare Szpaki łosiccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Fiat ,którym poruszało się dwóch mieszkańców gminy Stara Kornica w wieku 38 i 39 lat. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili w pojeździe sztucer bez oznaczeń numeru i serii oraz tuszę zajęczą. Żaden z mężczyzn nie posiada zezwolenia na posiadanie broni palnej ani nie jest myśliwym. Ponadto badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący pojazdem znajduje się pod działaniem alkoholu tj. 0.66 promila alkoholu w organizmie. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

Kradzież desek
W nocy 24/25 stycznia 2018 roku w miejscowości Ostromęczyn Kolonia nieznany sprawca dokonał kradzieży desek z drewnianej konstrukcji stodoły. Pokrzywdzony 67 letni mieszkaniec gminy Platerów oszacował straty na 15000 złotych.

Przywłaszczenie telefonu
27 stycznia 2018 roku w Łosicach na ulicy Sienkiewicza 27 letni mieszkaniec Łosic zagubił telefon komórkowy marki iPhone o wartości 500 złotych. W związku z uzasadnionym podejrzeniem, iż telefon został znaleziony i przywłaszczony przez nieznaną osobę, pokrzywdzony złożył zawiadomienie w tej sprawie.

asp. szt. Tomasz Zozula

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Ten, co ukradł ambone to Falatycki zlodziejaszek. Nic mu nigdy nie zrobili i nie zrobią. Policja porzadnie powinna się wziąć za niego.

  2. policja łosicka porządnie się bierze za porządnych ludzi , przestępców akta fałszuje i umarza postępowanie

Comments are closed.