Zatrzymani sprawcy kradzieży sklepowych

4
0

W dniu 1 kwietnia b.r. około godziny 20 w Łosicach na ul. Piłsudskiego policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego w trakcie kontroli pojazdu ujawnili i zabezpieczyli większe ilości artykułów spożywczych i przemysłowych. Jak się okazało towar ten został skradziony z kilku sklepów na terenie Łosic. Sprawcami byli czterej mieszkańcy Siemiatycz.

W dniu 1 kwietnia b.r. około godziny 20 w Łosicach na ul. Piłsudskiego policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli podejrzany pojazd na warszawskich numerach rejestracyjnych w, którym znajdowało się czworo młodych ludzi zachowujących się podejrzanie. W trakcie kontroli pojazdu policjanci ujawnili większe ilości artykułów spożywczych, kawy alkohole czekolady oraz przemysłowych, proszki do prania, płyny do płukania i inne których pochodzenia kontrolowani nie byli w stanie wytłumaczyć. Jak ustalono towar pochodził z kradzieży dokonanych w kilku sklepach na terenie Łosic. Sprawcy wszyscy mieszkańcy Siemiatycz odpowiedzą za wykroczenie kradzieży, towar został zabezpieczony i wróci do właścicieli.

opracował: Tomasz Zozula KPP Łosice

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Reklama

4 KOMENTARZE

  1. Wykroczenie? Nakradli 3 kartony towaru i nawet za przestępstwo nie odpowiedzą… Kraj dla złodziei…

  2. Rety, kto ten tekst redagował? I dlaczego ma on, oprócz polskich znaków, tak mało wspólnego z poprawną polszczyzną i zasadami składania tekstu pisanego?

Comments are closed.