Tydzień kradzieży

1
3

W zeszłym tygodniu funkcjonariusze łosickiej policji odnotowali następujące zdarzenia:

Kradzież akumulatorów
W nocy 3 / 4 sierpnia 2014r. w miejscowości Sarnaki nieznani sprawcy z ciągnika rolniczego marki Ursus dokonali kradzieży dwóch akumulatorów o wartości 500 złotych na szkodę 52 letniego mieszkańca gm. Sarnaki.

Kradzież pieniędzy
W dniu 6 sierpnia 2014r. 55 letnia mieszkanka gminy Huszlew złożyła zawiadomienie o kradzieży. Do zdarzenia doszło 30 lipca w miejscowości Kopce gdzie nieznany sprawca z niezamkniętego domu dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 3500 złotych.

Nietrzeźwy kierujący
W dniu 9 sierpnia 2014r. w Łosicach na ul. Bialskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Honda. Kierujący pojazdem 47 letni mieszkaniec Łosic znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,46 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kradzież paliwa
W okresie 6-7 sierpnia 2014 roku w miejscowości Chotycze nieznani sprawcy z niezabezpieczonego zbiornika paliwa kombajnu zbożowego dokonali kradzieży 130 litrów oleju napędowego o wartości 700 złotych na szkodę 62 letniego mieszkańca gm. Łosice.

opracował st. asp. Tomasz Zozula

KPP Łosice

Reklama

1 KOMENTARZ

  1. Na złodziei wszędzie trzeba uważać . Ja dzisiaj prawie straciłabym 10 zł w sklepie ekskluzywnym. Pani ekspedientka wydawała resztę i za mało wydała o dychę. Ale ,coś mnie zaniepokoiło,że za mało otrzymałam reszty i dokładnie przeliczając okazało się że brakuje 10 zł. Gdy zwróciłam uwagę ,to wyjęła z torebki oddała mi ,
    Niestety słowa przepraszam nie było . Uważajcie jak wydają resztę .

Comments are closed.