Rusza remont mostu na Tocznej – sprawdź zmianę organizacji ruchu

17
4340

Od 17 sierpnia do 31 maja 2021 roku będzie obowiązywać czasowa zmiana organizacji ruchu w związku z przystąpieniem do realizacji przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie inwestycji  pn.  „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 698 wraz z remontem mostu na rzece Toczna w m. Łosice” w ramach współpracy Polska-Białoruś-Ukraina.  Na czas remontu wyznaczono objazdy a ruch lokalny puszczany będzie wahadłowo przez most. 

Reklama

Zakres projektu obejmuje przebudowę drogi wojewódzkiej nr 698, tj. Odcinek drogi: 30 km + 818 – 34 km + 110 w tym skrzyżowanie drogi nr 698 (ul. Piłsudskiego) z ul. 11 Listopada i ul. Narutowicza, budowę sygnalizacji świetlnej i remont mostu na rzece Tocznej w Łosicach, a także rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 698 między Stokiem Lackim a miejscowością Mordy, tj. odcinek drogi: 10 km + 613 – 18 km + 355.

Projekt obejmuje również roboty drogowe, elektryczność, telekomunikację, deszczówkę i instalacje sanitarne oraz budowę mostów.

Ponadto obejmuje m.in.: budowę skrętów w prawo, demontaż istniejącej nawierzchni drogowej i ukończenie nowej, budowę sygnalizacji świetlnej, remont i budowę nawierzchni, przebudowę sygnalizacji świetlnych, wykonanie znaków pionowych, konwersja sieci.

Reklama
Poprzedni artykułGaducha podbiła serca widzów
Następny artykułWłoskie wakacje – wygraj bilety

17 KOMENTARZE

 1. Już dzisiaj był przedsmak tego co nas czeka. Rondo zablokowane, bo sygnalizacja ustawiona w nieodpowiednim miejscu. Jedynym rozwiązaniem jest postawienie sygnalizacji na każdej ulicy odlotowej do ronda i wahadło włączane tylko dla jednej ulicy. Obudzą się jak będzie musiała przejechać karetka lub straż. Dzisiaj by nie dała rady. Tragedia

 2. Nie budują źle- budują źle. Może zostawmy drogi gruntowe I przeprawę promową przez rzekę, albo do pokonania wpław. Niestety, roboty budowlane zawsze wiążą się z uciążliwościami

 3. Po kilku dniach widać jak wygląda sytuacja. O ile jazda od centrum nie sprawia problemu /nie wiem jak to wygląda w środy lub godziny szczytu /pojawia się problem z drugiej strony. Kierowcy jadący od Kolejowej blokują rondo i nie można przejechać na Siedlce. Przy zielonym jest problem z wjechaniem od Siedlec. Proponuje z tych stron ustawić jazdę na suwak.

 4. Dziadostwo jakich mało. Cienżko w środe przejechać przes miasto na rynek

 5. Do Markol. A remont domu czy mieszkania nie utrudnia życia? Czy kilkudziesięciu centymetrowe kolejny i zastoiny wodne nie utrudniały jazdy? 5 minut dłużej w drodze do pracy to ponad Twoje możliwości? Normalnie szok 🙃

 6. Bardzo dobrze że ruszył i bardzo dobre rozwiązanie z jednokierunkowym wjazdem do miasta i wyjazdem, ale ….. straż miejską należy uaktywnić nie tylko aby obstawiali uroczystości kościelne, lecz aby solili mandaty za parkowanie na skrzyżowaniu Kościuszki z Sienkiewicza. Przy skręcie w lewo z Kościuszki w Sienkiewicza stoi zaparkowane auto dzięki czemu jadący z Sienkiewicza w Kościuszki muszą dokonywać manewru z lewego pasa i teraz przy wzmożonym ruchu ze względu na objazd dzieją się dantejski sceny
  (Art. 49. 1. Zabrania się zatrzymania pojazdu:
  1) na przejeździe kolejowym, na przejeździe tramwajowym, na skrzyżowaniu oraz w odległości mniejszej niż 10 m od przejazdu lub skrzyżowania … )
  Mniejszej niż 10m a auta są stawiane przy samym skrzyżowaniu. Nie byłoby tego problemu gdyby np. Sienkiewicza była jednokierunkowa ale nie jest i może warto o tym pomyśleć.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.