Rusza remont mostu na Tocznej – sprawdź zmianę organizacji ruchu

11
3970

Od 17 sierpnia do 31 maja 2021 roku będzie obowiązywać czasowa zmiana organizacji ruchu w związku z przystąpieniem do realizacji przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie inwestycji  pn.  „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 698 wraz z remontem mostu na rzece Toczna w m. Łosice” w ramach współpracy Polska-Białoruś-Ukraina.  Na czas remontu wyznaczono objazdy a ruch lokalny puszczany będzie wahadłowo przez most. 

Zakres projektu obejmuje przebudowę drogi wojewódzkiej nr 698, tj. Odcinek drogi: 30 km + 818 – 34 km + 110 w tym skrzyżowanie drogi nr 698 (ul. Piłsudskiego) z ul. 11 Listopada i ul. Narutowicza, budowę sygnalizacji świetlnej i remont mostu na rzece Tocznej w Łosicach, a także rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 698 między Stokiem Lackim a miejscowością Mordy, tj. odcinek drogi: 10 km + 613 – 18 km + 355.

Projekt obejmuje również roboty drogowe, elektryczność, telekomunikację, deszczówkę i instalacje sanitarne oraz budowę mostów.

Ponadto obejmuje m.in.: budowę skrętów w prawo, demontaż istniejącej nawierzchni drogowej i ukończenie nowej, budowę sygnalizacji świetlnej, remont i budowę nawierzchni, przebudowę sygnalizacji świetlnych, wykonanie znaków pionowych, konwersja sieci.

11 KOMENTARZE

  1. Już dzisiaj był przedsmak tego co nas czeka. Rondo zablokowane, bo sygnalizacja ustawiona w nieodpowiednim miejscu. Jedynym rozwiązaniem jest postawienie sygnalizacji na każdej ulicy odlotowej do ronda i wahadło włączane tylko dla jednej ulicy. Obudzą się jak będzie musiała przejechać karetka lub straż. Dzisiaj by nie dała rady. Tragedia

  2. Nie budują źle- budują źle. Może zostawmy drogi gruntowe I przeprawę promową przez rzekę, albo do pokonania wpław. Niestety, roboty budowlane zawsze wiążą się z uciążliwościami

  3. Po kilku dniach widać jak wygląda sytuacja. O ile jazda od centrum nie sprawia problemu /nie wiem jak to wygląda w środy lub godziny szczytu /pojawia się problem z drugiej strony. Kierowcy jadący od Kolejowej blokują rondo i nie można przejechać na Siedlce. Przy zielonym jest problem z wjechaniem od Siedlec. Proponuje z tych stron ustawić jazdę na suwak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.