Pijany zatrzymywał auta

0
392

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież
10-13 marca 2022 r. nieznany sprawca dokonał wyrębu i zabrał z lasu w Ruskowie pięć dębów. Pokrzywdzony, 41-letni mieszkaniec gminy Huszlew wycenił straty na 5000 zł.

Reklama

Zatrzymani poszukiwani
11 marca 2022 r. w Łosicach, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu, ustalili miejsce pobytu i zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn, których osadzili w policyjnym areszcie.

Porzucony pojazd
11 marca 2022 r. do KPP w Łosicach wpłynęło zgłoszenie dotyczące porzuconego pojazdu w Starej Kornicy. Policjanci skierowani na miejsce zlokalizowali BMW, które nie figurowało w bazach danych jako poszukiwane, samochód stał otwarty, a dokumenty znajdujące się wewnątrz nie pozwalały na jednoznaczne ustalenie właściciela. Samochód został zabezpieczony na parkingu depozytowym, teraz łosiccy policjanci ustalają właściciela pojazdu i okoliczności porzucenia.

Pożar
12 marca 2022 r. w Chotyczach, z nieustalonych dotąd przyczyn doszło do pożaru budynku chlewni. Częściowemu spaleniu uległ sześciozagrodowy budynek, ze wstępnych ustaleń wynika, że w wyniku zdarzenia padło ponad 350 sztuk świń. Prowadzone postępowanie pozwoli ustalić przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Zagrożenie w ruchu drogowym
13 marca 2022 r. łosiccy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące pieszego, który nietrzeźwy miał wychodzić na drogę w miejscowości Stare Hołowczyce. Po przybyciu we wskazane miejsce zastali 44-letniego mężczyznę, który był pijany, badanie wykazało ponad 3,7 promila alkoholu w organizmie. Jak wynikało z oświadczenia naocznych świadków wchodził na jezdnię, zatrzymywał pojazdy, powodując realne zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu w celu wytrzeźwienia, KPP w Łosicach prowadzi czynności w tej sprawie.

Kolizja
14 marca 2022 r. w Platerowie, nieustalony dotąd kierowca audi prawdopodobnie nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych i uderzył w zaparkowanego citroena, po czym oddalił się pieszo z miejsca zdarzenia. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Znaleziona karta bankomatowa
13 marca 2022 do KPP w Łosicach zgłosiła się mieszkanka Łosic i przekazała znalezioną na ul. Bialskiej kartę bankomatową VISA Universal Bank, część informacji na karcie jest napisanych cyrylicą, w najbliższych dniach kartę można odebrać w KPP w Łosicach.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułPracownicy z Ukrainy | Leasing Pracowników | rekrutacja
Następny artykułPiosenki o miłości – wygraj bilety