Pijany kierowca uciekał przed policją

0
846

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Reklama

Wypadek drogowy
29 września 2019 r. w Łosicach na ul. Lubelskiej, DK-19, 37 letni mieszkaniec Łosic,  jadąc samochodem ciężarowym m-ki Scania na prostym odcinku drogi przekroczył oś jezdni i uderzył w samochód osobowy m-ki Ford, kierowany przez 30 letniego mieszkańca gminy Platerów. Wskutek zderzenia pojazdów kierujący samochodem osobowym doznał urazu kręgosłupa. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Łosicka Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwy kierujący
27 września 2019r. na terenie gminy Sarnaki doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy – Mercedes kierowany przez 64-letniego mieszkańca Siedlec i Honda, kierowana przez 37 letnią mieszkankę Siedlec. Jak się okazało oboje kierujący byli nietrzeźwi, badanie wykazało prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.  Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

Niezatrzymanie do kontroli drogowej
W dniu 26 września 2019r. w m. Niemojki, kierujący samochodem m-ki Citroen nie zatrzymał się do kontroli drogowej pomimo użycia przez policjantów sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że kierujący nim mężczyzna, 52-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego jest nietrzeźwy. Badanie wykazało prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.  Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

Nielegalne oprogramowanie
26 września 2019r. łosiccy kryminalni ujawnili w mieszkaniu 23-letniego mieszkańca Łosic komputer z systemem Windows 10 bez nalepki licencyjnej. Mężczyzna nie posiadał dokumentów poświadczających zakup oprogramowania. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

Zatrzymany poszukiwany
23 września 2019r. policjanci Wydziału Prewencji działając na podstawie sądowego nakazu dokonali zatrzymania poszukiwanego, 30 letniego mieszkańca gminy Stara Kornica. Mężczyzna został doprowadzony i osadzony w policyjnym areszcie.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułDodatkowy Zarobek
Następny artykułTymczasowy areszt i dozór policyjny dla sprawców czynnej napaści na policjantów.