Pijana 19-latka bez uprawnień do kierowania uczestniczką zdarzenia drogowego

0
926

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież drzewa
W dniach 13-15.06.2020r. w miejscowości Mężenin Kolonia, na terenie państwowego lasu, 55-letni mieszkaniec gm. Platerów dokonał kradzieży drzewa sosnowego o wartości ok. 700 zł. Drzewo zostało odzyskane i zabezpieczone. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kradzież z włamaniem
W dniach 07-15.06.2020r. nieznani sprawcy wyważyli okna i włamali się do sześciu domków letniskowych na terenie miejscowości Serpelice. Sprawcy dostali się do środka, jednak nie doszło do kradzieży mienia. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie, trwa szacowanie strat.

Zdarzenie drogowe
21.06.2020r. w miejscowości Niemojki, kierujący samochodem osobowym m-ki Suzuki, wykonał manewr wyprzedzania samochodu osobowego m-ki Saab, który po chwili uderzył w tył jego pojazdu. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń, kierujący Suzuki, 20-letni mieszkaniec gminy Łosice był trzeźwy, badanie stanu trzeźwości 19-letniej kierującej Saabem wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że mieszkanka powiatu siedleckiego nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Prowadzone postępowanie wyjaśni szczegółowe okoliczności zdarzenia.

mł. asp. Nina Zaniewicz

 

Reklama