Pijana 19-latka bez uprawnień do kierowania uczestniczką zdarzenia drogowego

0
930

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Reklama

Kradzież drzewa
W dniach 13-15.06.2020r. w miejscowości Mężenin Kolonia, na terenie państwowego lasu, 55-letni mieszkaniec gm. Platerów dokonał kradzieży drzewa sosnowego o wartości ok. 700 zł. Drzewo zostało odzyskane i zabezpieczone. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kradzież z włamaniem
W dniach 07-15.06.2020r. nieznani sprawcy wyważyli okna i włamali się do sześciu domków letniskowych na terenie miejscowości Serpelice. Sprawcy dostali się do środka, jednak nie doszło do kradzieży mienia. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie, trwa szacowanie strat.

Zdarzenie drogowe
21.06.2020r. w miejscowości Niemojki, kierujący samochodem osobowym m-ki Suzuki, wykonał manewr wyprzedzania samochodu osobowego m-ki Saab, który po chwili uderzył w tył jego pojazdu. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń, kierujący Suzuki, 20-letni mieszkaniec gminy Łosice był trzeźwy, badanie stanu trzeźwości 19-letniej kierującej Saabem wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że mieszkanka powiatu siedleckiego nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Prowadzone postępowanie wyjaśni szczegółowe okoliczności zdarzenia.

mł. asp. Nina Zaniewicz

 

Reklama
Poprzedni artykułStudia podyplomowe MBA
Następny artykułWkrótce stanie nowy most na Tocznej – umowa na 3,4 mln zł dofinansowania podpisana!