Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2018

2
69

Od 2 stycznia 2019 roku rusza konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy 2018 Roku” który potrwa do 31 stycznia 2019 roku. Mieszkańcy mogą po raz kolejny oddać swój głos na najlepszego, najpopularniejszego dzielnicowego powiatu łosickiego.

Dzielnicowy jest jak lekarz pierwszego kontaktu. Doskonale zna swoją okolicę, jej mieszkańców i ich problemy. Policjant dzielnicowy nie bierze udziału w spektakularnych akcjach kryminalnych, ale wykonuje codzienną żmudną pracę, której efektem ma być wzrost poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców danego rejonu.

„Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2018” to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej elitarnej służby. Konkurs ma znacznie inny charakter, od organizowanych konkursów w ubiegłych latach. Odeszliśmy od organizowanych dotychczas turniejów, w których głównymi kryteriami rywalizacji były test wiedzy policyjnej i symulacja- przyjęcie interesanta. W tej formule konkursu, jedynym i bardzo ważnym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego będzie opinia społeczna wyrażona za pomocą ankiety, skierowanej bezpośrednio do społeczeństwa.

Mając na uwadze zacieśnienie współpracy Policji ze społeczeństwem i podnoszenie skuteczności działań dzielnicowego, wyróżnienie rangi jego służby, a także poszerzeniu wiedzy mieszkańców o roli policjantów pierwszego kontaktu, prosimy Państwa o wzięcie udziału w konkursie.

Ankiety będzie można wypełnić w każdym Urzędzie Gminy na terenie powiatu łosickiego jak również w Komendzie Powiatowej Policji w Łosicach.

W rywalizacji uczestniczyć będzie siedmiu dzielnicowych

                                                            Miasto Łosice:

                                

                                                   mł. asp. Krzysztof Jakubiak

W Policji służy od 11 lat, ostatnie 6 lat funkcjonariusz Referatu Dochodzeniowo-Śledczego KPP Łosice. Dzielnicowym jest od 20 listopada 2018 roku.Jego rejonem służbowym jest obszar administracyjny obejmujący miasto Łosice. Interesantów przyjmuje w Komendzie Powiatowej Policji w Łosicach pokój 124.

                                                          Gmina Łosice

                                  

                                                 st. sierż. Tomasz Niedżwiedż

W Policji służy od 7 lat, dzielnicowym jest od 1 sierpnia 2017 r. . Rejon służbowy to gmina Łosice w skład której wchodzą miejscowości: Szańków, Świniarów, Woźniki, Czuchleby, Meszki, Chotycze, Toporów, Łuzki, Różowa, Jeziory, Rudnik Parcele, Biernaty Średnie, Biernaty Stare, Zakrze, Nowosielec, Dzięcioły, Niemojki, Patków. Interesantów przyjmuje w Komendzie Powiatowej Policji w Łosicach pokój 124.

                                                           Gmina Huszlew:

                                 

                                                 asp. szt.  Adam Chromiński     

 W Policji służy od 18 lat, dzielnicowym jest od lat 10W skład gminy  wchodzą miejscowości: Huszlew, Felin, Sewerynów, ławy, Zienie, Bachorza, Makarówka, Władysławów, Kownaty, Krasna, Waśkowólka, Żurawlówka, Wygoda, Dziadkowskie, Siliwonki, Mostów, Kopce, Juniewicze, Harachwosty, Krzywośnity, Liwki I, Liwki II. Interesantów przyjmuje w Urzędzie Gminy w Huszlewie w każdy  wtorek w godz. 9:00 / 11:00

                                                            Gmina Olszanka:

                                    

                                                   sierż. Krzysztof Godun

W Policji służy od 5 lat, dzielnicowym jest od maja 2017  roku.  Ukończył kurs podstawowy w Centrum Szkolenia Policji w Słupsku. W skład  rejonu służbowego wchodzą miejscowości : Olszanka, Łepki Stare, Łepki Nowe, Radlnia, Szawły, Wyczółki, Bolesty, Mszanna, Pietrusy, Hadynów, Kolonia Korczówka, Korczówka, Bejdy, Dawidy, Klimy, Próchenki, Szydłówka.  Interesantów przyjmuje w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej  w Olszance w każdy czwartek w godz. 9:00 / 11:00.

                                                        Gmina Stara Kornica

                                   

                                                        mł.asp. Łukasz Gajo

Od 12 lat służy w Policji. Dzielnicowym na terenie gminy Stara Kornica jest od maja 2017 roku. Jego rejon służbowy to gmina Stara Kornica w skład której wchodzą miejscowości: Stara Kornica, Nowa Kornica, Kornica Kolonia, Stare Szpaki, Nowe Szpaki, Szpaki Kolonia, Dubicze, Zalesie, Walim, Walimek, Kiełbaski, Kobylany, Wólka Nosowska, Popławy, Wygnanki, Wyrzyki, Czeberaki, Kazimierzów, Koszelówka, Rudka. Interesantów przyjmuje we wtorki w godzinach 9:30 – 11:30 w budynku Urzędu Gminy w Starej Kornicy.

                                                              Gmina Platerów:

                                        

                                                          st. asp. Adam Warowny

Od 18 lat służy w Policji. Od lipca 2010r jest dzielnicowym gm. Platerów. Podlega mu rejon gminy Platerów w skład której wchodzą miejscowości: Platerów, Mężenin, Kolonia Mężenin, Lipno, Kisielew, Marynki, Chłopków, Kolonia Chłopków, Ostromęczyn, Kolonia Ostromęczyn, Górki, Hruszniew, Falatycze, Puczyce, Michałów, Czuchów, Czuchów Pieńki, Zaborze, Myszkowice, Rusków, Hruszew. Interesantów przyjmuje w każdy poniedziałek w godzianch 9:00 / 11:00 w  Urzędzie Gminy w Platerowie.

                                                            Gmina Sarnaki:

                                 

                                                      mł. asp. Piotr Wróbel

W policji służy od 19 lat. Od maja 2017r. jest dzielnicowym gminy Sarnaki. W rejon gminy Sarnaki w skład której wchodzą miejscowości: Sarnaki, Bonin, Ogródki, Binduga, Borsuki, Bużka, Chlebczyn, Chybów, Fronopol, Grzybów, Hołowczyce Nowe, Hołowczyce Stare, Hołowczyce Kolonia, Stare Horoszki, Duże Horoszki, Klepaczew, Klimczyce Kolonia, Klimczyce, Kózki, Litewniki Nowe, Litewniki Stare, Mierzwice Kolonia, Mierzwice Nowe, Mierzwice Stare, Płosków, Płosków Kolonia, Raczki, Rozwadów, Rzewuszki, Serpelice, Terlików, Zabuże. Interesantów przyjmuje w Sarnakach ul. Kilińskiego 3 w każdy poniedziałek w godz. 9:30 / 11:30

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Piotr Wróel

Pani Marysia
Gość
Pani Marysia

Głosuję na Pana Siubla wspaniały , miły , elokwentny pomocy i wszechstronnie uzdolniony funkcjonariusz resortu. Zawsze pomoże i dobrze doradzi o każdej porze . Pozdrawiam