Bili go pałką teleskopową

5
73

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach;

Nietrzeźwy kierujący
1 stycznia 2019 roku w Łosicach na ul. Bialskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel, którym kierował, 20 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica. Mężczyzna znajdował się pod działaniem alkoholu, badanie staniu trzeźwości wykazało 0,94 promila alkoholu w organizmie.

Zatrzymany poszukiwany
2 stycznia 2019 roku w Łosicach policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali poszukiwanego na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia, 32 letniego mieszkańca Łosic. Mężczyzna po uiszczeniu grzywny i wykonaniu czynności służbowych został zwolniony.

Kradzież drzewa
3 stycznia 2019 roku do tut. KPP zgłosił się, 56 letni mieszkaniec gminy Platerów, który złożył zawiadomienie o kradzieży drzewa. Do zdarzenia doszło w okresie od listopada do końca grudnia 2018 roku. Z kompleksu leśnego koło wsi Falatycze nieznany sprawca dokonał wyrębu i kradzieży 4 drzew sosnowych. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na 600 złotych.

Pobicie
1 stycznia 2019 roku w miejscowości Nowa Kornica dwóch sprawców używając pałki teleskopowej oraz gazu łzawiącego zaatakowało, 27 letniego mieszkańca gminy Stara Kornica powodując u niego uraz głowy. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony złożył zawiadomienie w tej sprawie.

Zniszczenie mienia
3 stycznia 2019 roku do Komendy Powiatowej Policji w Łosicach zgłosiła się, 24 letnia mieszkanka Siemiatycz, która złożyła zawiadomienie o zniszczeniu mienia. Według pokrzywdzonej, mieszkaniec gminy Stara Kornica, któremu powierzyła na przechowanie sprzęt AGD oraz meble umyślnie uszkodził lodówkę, kuchenkę gazową i szafę ubraniową. Wartość strat oszacowała na 3000 złotych.

Nietrzeźwy kierujący
3 stycznia 2019 roku w miejscowości Juniewicze policjanci łosickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Renualt. Kierujący znajdował się pod znacznym działaniem alkoholu. Badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto jak ustalili policjanci posiadał on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

asp. szt. Tomasz Zozula

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gierek
Gość
Gierek

Nosz kurła, znowu pobicie w biały dzień i to jeszcze batonem. Okręt w tym maczał palce jak hooj. On w kornicy zęby stracił i jechał odbijać się.

Mariola
Gość
Mariola

Albo tubylcy, bo na Nowej pxxbów nie brakuje.

Z nowej kornicy
Gość
Z nowej kornicy

Do Mari..
Z Ciebie dobry poj…
Patrz na siebie a nie na kogoś.!

duda
Gość
duda

coś żeś pokręcił. Nie w Kornicy, Tylko w próchnicy stracił

olo
Gość
olo

same pustaki w tej kornicy