Nagły zgon

0
13

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież drzewa
5 lutego 2018 roku do KPP w Łosicach zgłosiła się 34 letnia mieszkanka gminy Platerów, która złożyła zawiadomienie o przestępstwie. W okresie 22 styczeń – 4 luty b.r. nieznany sprawca z działki leśnej należącej do zgłaszającej położonej obok wsi Falatycze, dokonał wyrębu i kradzieży 6 drzew sosnowych. Wartość strat oszacowano na kwotę 1000 złotych.

Oszustwo
5 lutego 2018 roku do KPP w Łosicach zgłosił się 45 letni mieszkaniec gminy Huszlew, który złożył zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony w grudniu 2017 roku zakupił za pośrednictwem jednego z portali internetowych telefon komórkowy za kwotę 2349 złotych, za który zapłacił z góry przelewem na konto wskazane przez sprzedającego. Pomimo tego do chwili obecnej zakupionego towaru nie otrzymał.

Kradzież mienia
5 lutego 2018 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Łosicach 26 letni mieszkaniec gminy Łosice złożył zawiadomienie o kradzieży tabletu. Do zdarzenia doszło 2 lutego tego roku w Ostromęczynie. Nieznany sprawca z niezamkniętego samochodu dokonał kradzieży tabletu marki HP. Wartość urządzenia oszacowano na kwotę 500 złotych.

Zatrzymanie poszukiwanego
6 lutego 2018 roku w miejscowości Hruszew łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu zatrzymali poszukiwanego, 22 letniego mieszkańca gminy Platerów. Mężczyzna został doprowadzony do Zakładu Karnego w
Siedlcach.

Nagły zgon
7 lutego 2018 roku w domu mieszkalnym w miejscowości Walim ujawniono zwłoki 70 letniego mężczyzny. Wykonane przez policjantów wstępne czynności na miejscu zdarzenia wykluczyły udział osób trzecich. Ciało na polecenie prokuratora zostało zabezpieczone w prosektorium Szpitala Miejskiego w Siedlcach.

Kradzież drzewa
W okresie od grudnia 2017 roku do 7 lutego 2018 roku z kompleksu leśnego przy wsi Rusków nieznany sprawca dokonał wyrębu i kradzieży kilkudziesięciu drzew sosnowych i brzozowych na szkodę 61 letniego mieszkańca gminy Łosice. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na 2000 złotych.

asp. szt. Tomasz Zozula