Marek Jerzman laureatem nagrody literackiej i dziennikarskiej im. Witolda Hulewicza

4
16

Do grona laureatów nagrody literackiej i dziennikarskiej im. Witolda Hulewicza dołączył historyk, regionalista, dziennikarz i nauczyciel – Marek Jerzman, któremu kapituła przyznała nagrodę za reportaże historyczne “Po drugiej stronie rzeki” i wrażliwość społeczną w pracy dziennikarskiej.

Nagroda im. Witolda Hulewicz została ustanowiona przez Zarząd Oddziału Warszawskiego Związku Literatów Polskich oraz Oficynę Literatów i Dziennikarzy “Pod Wiatr” w 1995 roku – w stulecie urodzin patrona. Przyznawana jest każdego roku podczas Warszawskiej Jesieni Poezji, wśród jej laureatów znajdziemy min.: Barbarę Wachowicz, Bohdana Tomaszewskiego czy Wiesława Ochmana. Tym razem do tego grona dołączył pochodzący z Łosic, czynny nauczyciel ZS Nr 1 w Łosicach, historyk, regionalista i dziennikarz – Marek Jerzman.
19 listopada podczas 23 gali wręczenia Nagród literackich i dziennikarskich im. Witolda Hulewicza Marek Jerzman, odebrał wyróżnienie za reportaże historyczne “Po drugiej stronie rzeki” i wrażliwość społeczną w pracy dziennikarskiej.
O książce Marka Jerzmana, za którą dostał nagrodę pisaliśmy [btn link=”https://losice.info/czynie-zjazd/” target=””]TUTAJ[/btn]

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Gratulacje!

Ochotnik
Gość
Ochotnik

Brawo p. Marku i szlachetne jest to że uczy Pan dorego , rzetelnego rzemiosła swoich następców

Kazimierz Szmurło
Gość
Kazimierz Szmurło

Panie Marku -jakże mi miło przeczytać informację oTej Nagrodzie! Z serca gratuluję Panu i moim ukochanym Łosicom, bo część owgo splendoru spada i na to miejsce w którym Pan mieszka!! Serdecznie pozdrawiam z Katowic, Podlasiak od urodzenia z sąsiedniej Płosodrzy; Kazimierz Szmurło.

Sylwia
Gość
Sylwia

Bardzo dobrze się czyta reportaże Pana Marka. Gratuluję!