Kradzieże, włamania i piractwo drogowe

1
1173

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież z włamaniem
7 stycznia 2021r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży z włamaniem. Nieznany sprawca włamał się do niezamieszkałego domu w miejscowości Chybów poprzez wyważenie okna, a następnie włamał się do budynku gospodarczego zrywając skobel w drzwiach i ukradł drewno opałowe. 72-letnia pokrzywdzona oszacowała straty na około 800 zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Naruszenie zakazu sądowego
7 stycznia 2021r. w Łosicach na ul. Międzyrzeckiej, policjanci drogówki zatrzymali do kontroli samochód m-ki Audi, którego 21-letnia kierująca, mieszkanka gminy Olszanka, przekroczyła dozwoloną prędkość jazdy o niemal 60km/h. Jak się okazało kobieta prowadziła samochód pomimo orzeczonego przez sąd zakazu. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Naruszenie zakazu sądowego
9 stycznia 2021r. w Chybowie, łosicka drogówka zatrzymała do kontroli samochód m-ki Toyota, którym kierował 38-letni mieszkaniec powiatu siemiatyckiego. Jak się okazało, mężczyzna miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kradzież portfela
4 stycznia 2021r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży. Nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów oraz karty bankomatowej na szkodę 37-letniej mieszkanki gminy Łosice, po czym dokonał wypłaty gotówki z bankomatu. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę około 5 tys. zł. KPP w Łosicach w prowadzonym postępowaniu ustala okoliczności kradzieży.

mł. asp. Nina Zaniewicz

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.