Kradzieże, włamania i piractwo drogowe

1
1244

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież z włamaniem
7 stycznia 2021r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży z włamaniem. Nieznany sprawca włamał się do niezamieszkałego domu w miejscowości Chybów poprzez wyważenie okna, a następnie włamał się do budynku gospodarczego zrywając skobel w drzwiach i ukradł drewno opałowe. 72-letnia pokrzywdzona oszacowała straty na około 800 zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Naruszenie zakazu sądowego
7 stycznia 2021r. w Łosicach na ul. Międzyrzeckiej, policjanci drogówki zatrzymali do kontroli samochód m-ki Audi, którego 21-letnia kierująca, mieszkanka gminy Olszanka, przekroczyła dozwoloną prędkość jazdy o niemal 60km/h. Jak się okazało kobieta prowadziła samochód pomimo orzeczonego przez sąd zakazu. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Naruszenie zakazu sądowego
9 stycznia 2021r. w Chybowie, łosicka drogówka zatrzymała do kontroli samochód m-ki Toyota, którym kierował 38-letni mieszkaniec powiatu siemiatyckiego. Jak się okazało, mężczyzna miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kradzież portfela
4 stycznia 2021r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży. Nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów oraz karty bankomatowej na szkodę 37-letniej mieszkanki gminy Łosice, po czym dokonał wypłaty gotówki z bankomatu. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę około 5 tys. zł. KPP w Łosicach w prowadzonym postępowaniu ustala okoliczności kradzieży.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama

1 KOMENTARZ

Comments are closed.