Karolina  Suszczyńska mistrzynią Polski w skoku w dal

1
382

Karolina  Suszczyńska z wynikiem 4,91 m w skoku w dal wywalczyła złoty medal w XXVI Finale Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi, tym samym otrzymała tytuł mistrzyni Polski. Weronika Podlipniak z wynikiem 4,86 m w skoku w dal wywalczyła brązowy medal i jako trzecia w Polsce stanęła na podium.

XXVI Finał Ogólnopolski Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi odbył się w dniach 4-6 09.2020r.   Sześć zawodniczek PUKS „Jedynka” Łosice startowało w finałowych zmaganiach i znalazło się na  Mistrzostwach Kraju w  najlepszej dziesiątce.

Karolina  Suszczyńska z wynikiem 4,91 m w skoku w dal wywalczyła złoty medal i otrzymała Mistrzostwo Polski. Weronika Podlipniak z wynikiem 4,86 m w skoku w dal wywalczyła brązowy medal i jako trzecia w Polsce stanęła na podium.

Również dużym sukcesem zakończył się skok Aleksandry Koźluk z wynikiem 4,15 m, która  zajęła 4. miejsce w Polsce. Natomiast Julita Bobryk z wynikiem 4,20m w skoku w dal zajęła 9. miejsce. Natasza Andrzejczuk w rzucie piłeczką palantową z wynikiem  35m zajęła 10. miejsce. Weronika Kucewicz w skoku w dal uzyskała wynik 4,46 m.