IV Łosicki Jarmark Bożonarodzeniowy

W najbliższy weekend 9-10 grudnia zapraszamy na IV Łosicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Podobnie jak w latach ubiegłych podczas Jarmarku będzie można zakupić ozdoby świąteczne, prezenty pod choinkę dla bliskich oraz świąteczne smakołyki. Udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym zapowiedziało ponad 50 wystawców, którzy do Łosic przyjadą m.in. z: Mord, Garwolina, Lubartowa, Radzynia Podlaskiego, Borek, Siemiatycz, Wasilkowa, Siedlec, Sokołowa Podlaskiego, Perlejewa, Międzyrzeca Podlaskiego, Ząbek, Białej Podlaskiej, Korczewa, Rogoźnicy, Niemiec, Pruszkowa, Ostrołęki. Nie zabraknie także handlowców z Łosic i powiatu łosickiego.

Znajdziecie tam domowe i pyszne przetwory, stoiska z regionalnym rękodziełem oraz tradycyjne akcesoria świąteczne, jak stroiki, bombki, ozdoby, które do każdego z domów wniosą świąteczny klimat. Nie zabraknie także stoisk ze swojskimi wędlinami, domowym chlebem na liściu chrzanu oraz piernikami i kołaczami węgierskimi. Dla  najmłodszych przygotowano wiele niespodzianek i atrakcji oraz wizytę Świętego Mikołaja!

Wśród aromatycznych wypieków poczujcie czar i magię Świąt Bożego Narodzenia. Przyjdźcie, zobaczcie i dajcie się oczarować w ten magiczny czas!

Czekamy na Was w sobotę i niedzielę w godz. 10:00-17:00 w Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur ul. Berka Joselewicza 13.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/323769171431075/

One thought on “IV Łosicki Jarmark Bożonarodzeniowy

  1. Anonim

    Z Mord ?Nazwa tej osady nie pochodzi od niczyjej mordy , pyska , ryja itp, lecz od mordów Tatarów na ludności polskiej w trzynastym wieku

    (0)

Comments are closed.