Jak podaje radio RDC Polskie Radio ratownicy przeszukujący rzekę Liwiec natrafili na ciało jednego z poszukiwanych nastolatków z Mokobód. Chłopcy zaginęli w poniedziałek.
Jak podaje RDC Polskie Radio dwaj nastoletni bracia wyszli z domu w Mokobodach w poniedziałek około godz. 13. Kilka godzin później rodzina zawiadomiła policję o ich zaginięciu. Od samego początku przyjmowano, że chłopcy mogli utonąć - powiedzieli rodzicom, że idą nad rzekę się poślizgać. Początkowe poszukiwania na rzece Liwiec nie przyniosły jednak efektu. Dziś - na prośbę rodziny - przeprowadzono je jeszcze raz w okolicy domu chłopców.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze