Reklama

Poszukiwali 8latka

13/10/2017 07:51

Roman Kasprowicz Podinspektor ds. obronnych, Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Łosicach poinformował, że w dniu 12.10.2017 r. prowadzono poszukiwania zaginionego 8 letniego chłopca w miejscowości Łosice. Według informacji uzyskanych od rodziców dziecka wyszedł z domu na wieczorna mszę na godzinę 16.30 do kościoła  parafialnego św. Zygmunta w Łosicach. Odnalazł się po godz. 23.00.

W działaniach uczestniczyli: Policja, Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicza Straż Pożarna, Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego. Działania poszukiwania dziecka po zgłoszeniu przez rodzica rozpoczęto o godz. 21.24 a zakończono o 23.28. Dziecko przebywało u kolegi gdzie zostało odnalezione całe i zdrowe.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości