Reklama

Odnaleziono 70latka z Serpelic

25/07/2017 12:18

Roman Kasprowicz Inspektor ds. obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego Starostwa Powiatowego w Łosicach, poinformował nas, że 24 lipca około godziny 20 odnaleziony został poszukiwany 70-letni mieszkaniec Serpelic. Przypominamy, że mężczyzna zaginął 22 lipca. Odnalazły go dwie kobiety w zagajniku, w miejscowości Horoszki Duże. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości