Reklama

Po II sesji Powiatu

18/12/2014 10:32

W sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łosicach, 8 grudnia miała miejsce II sesja Rady Powiatu Łosickiego. Podczas sesji dokonano wyboru starosty łosickiego i jego zastępcy. Na kolejną kadencję starostą został – Czesław Giziński natomiast na wicestarostę wybrano Iwonę Muder.

Członkami Zarządu Powiatu Łosickiego zostali:

Wanda Frączek, Bożena Niedzielak Stefan Iwanowski.

Podczas II sesji jeden z radnych - Janusz Kobyliński złożył ślubowanie.

Powołano ponadto składy następujących Komisji:

Rewizyjnej, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Finansów, Ładu i Porządku Publicznego, Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej i Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Ochrony Środowiska, Leśnictwa i Rolnictwa.

Podczas sesji starosta Czesław Giziński odczytał poniższe przemówienie

Reklama

Źródło: [btn link="http://powiat.losice.pl/index.php/news-reader/items/wybory-starosty-i-wicestarosty-783.html" target=""]Powiat Łosice[/btn]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości