Biblioteka Pedagogiczna im. H. Radlińskiej w Siedlcach Filia w Łosicach serdecznie zaprasza wszystkich miłośników literatury na wyjątkowe wydarzenie „Książki do oddania!”. To doskonała okazja, aby wzbogacić swoją domową biblioteczkę o nowe tytuły i jednocześnie wesprzeć działalność biblioteki!
Jak to działa?
Podczas wydarzenia dostępne będą książki z różnych gatunków – od beletrystyki, przez poradniki, aż po literaturę naukową. Można je nabyć w zamian za dobrowolną darowiznę na rzecz biblioteki. Akcja potrwa do wyczerpania książek.
Dobre książki za symboliczną darowiznę – możliwość zdobycia interesujących tytułów bez dużych wydatków.
Wsparcie dla biblioteki – każda wpłata przyczyni się do rozwoju działalności placówki.
Ekologiczne podejście – dajemy książkom drugie życie i dbamy o środowisko.
Miła atmosfera – wydarzenie to doskonała okazja do spotkania innych pasjonatów literatury i podzielenia się inspiracjami.
To niezwykła inicjatywa, która łączy miłość do książek z ideą wspólnego działania na rzecz lokalnej społeczności. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy cenią literaturę i chcą wesprzeć bibliotekę!
Nie przegapcie tej okazji – do zobaczenia w bibliotece!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze