Reklama

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKA 2006 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY ŁOSICE Z OKAZJI 100ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPOLEGŁOŚCI

02/03/2018 12:04

Zapraszamy na Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 2006 o Puchar Burmistrza Miasta I Gminy Łosice z Okazji 100-rocznicy Odzyskania Niepodległości, który odbędzie się 3 marca w Łosicach w ZS nr 1. Rozpoczęcie Turleju o godz.  9:00. Na parkiecie zmierzą się  drużyny: KS Łosice, KS SEMP, Pogoń Siedlce, Wektra Zbuczyn, MKS Mielnik, Huragan Międzyrzec Podl., Orlęta Łuków, AP TOP 54 Biała Podlaska.

Zapraszamy Wszystkich do Kibicowania naszym zawodnikom. Harmonogram Turnieju i regulamin poniżej

REGULAMIN turnieju

Reklama

HARMONOGRAM turnieju

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości