Komisja w składzie Anna Czerko, Radosław Goś, Renata Szostek i Joanna Gąska wyłoniła zwycięzców konkursów plastycznych organizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w Łosicach. Do konkursów zostali zaproszeni uczniowie szkół i przedszkoli powiatu łosickiego. Młodsze dzieci rysowały "Ulubionego bajkowego misia", starsi uczniowie natomiast "Bibliotekę swoich marzeń". Gala wręczenia dyplomów i nagród odbyła się w siedzibie Biblioteki 8 czerwca, o oprawę artystyczną wydarzenia zadbała Wiola Latus, natomiast słodki poczęstunek dla uczestników Gali przygotował Grzegorz Chotnicki z Top Market.
Na oba konkursy wpłynęło blisko 250 prac. Komisja przyznała następujące miejsca:
"Mój ulubiony bajkowy miś":
Magda Dudek ze Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Platerowie Maja Sobieszczuk ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Huszlewie Weronika Romaniuk ze Szkoły Podstawowej im. J. Słowackiego w Górkach, Lena Marciniuk ze Szkoły Podstawowej im. Unitów Podlaskich w Olszance"Biblioteka moich marzeń"
klasy 4-6 szkoła podstawowa:
Oliwia Sidoruk z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Starej Kornicy Aleksandra Mucha ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łosicach Natalia Chwedoruk ze Szkoły Podstawowej im. J. Słowackiego w Górkachgimnazjum:
Aleksandra Weśniuk z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Starej Kornicy Anna Żuk z Gimnazjum w Górkach Grzegorz Guberski z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Starej KornicyWszyscy pozostali uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy.
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157685241706175]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze