Reklama

Burmistrz bez absolutorium

02/07/2014 09:14

Podczas piątkowej sesji Rady Miasta i Gminy Łosice 27 czerwca br. radni nie dali absolutorium za ubiegły rok burmistrzowi Januszowi Kobylińskiemu: 7 osób – głosowało za, 8 osób – wstrzymało się. Do absolutorium burmistrz potrzebował poparcia bezwzględniej większości radnych czyli 8 głosów.

MJ

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości