Już 30 stycznia spotkamy się na ranczu w Kisielewie podczas II Platerowskiego Biegu Trapera. Tegoroczną imprezę Organizatorzy poszerzyli o konkurencję jaką jest nordic walking. Najlepsi uczestnicy zawodów otrzymają puchary oraz drobne upominki, a wszyscy pamiątkowe dyplomy. Jak mówi Michał Michaluk "Nie może również zabraknąć przysłowiowej herbaty z prądem przy ognisku oraz uścisku prezesa. Niech moc będzie z Wami" regulamin-biegu-trapera (1)
Komentarze