Burmistrz Miasta i Gminy Łosice oraz Łosicki Dom Kultury zapraszają na Dni Łosic 2019, które odbędą się w dniach 19- 21 lipca. Wśród licznych atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie!

Wydarzenie rozpocznie promocja albumu „Łosiczan portret własny” – 19 lipca o godzinie 19:00, w Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur. Tego samego dnia odbędzie się również V Łosickie Kino Plenerowe z seansem dla dzieci o godz. 20:30 i dorosłych o godz. 21:45na targowicy miejskiej.

20 lipca w parku miejskim odbędzie się piknik historyczny „Renesansowe Korzenie Łosic” (od godziny 11:00) Będzie to nie tylko wydarzenie o charakterze edukacyjnym ale przede wszystkim aktywna przygoda z historią. O 21:00 startuje Wielopokoleniowa Potańcówka na targowicy miejskiej.

21 lipca zapraszamy na kolejną edycję Parady Starych Pojazdów. Start o godzinie 14:30 przy Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur. Od 15:00 zaczynamy zabawę na targowisku miejskim, na którym staną liczne stoiska, wesołe miasteczko, będzie też strefa animacji dla dzieci. Na początku, na naszej plenerowej scenie zaprezentują się wykonawcy i grupy artystyczne z miasta i gminy Łosice. Później przyjdzie czas na koncerty zespołów: Playboys (18;00), Ambitus – Przeboje Seweryna Krajewskiego (19:00) zespól „Enej” (21:00).
Impreza zakończy się pokazem fajerwerków.

Sponsorem głównym Dni Łosic 2019 jest Gaz System S.A.

Poprzedni artykułFestyn Nadbużański
Następny artykuł„Zielone Niemojki” walczą o czyste powietrze