Burmistrz Miasta i Gminy Łosice oraz Łosicki Dom Kultury zapraszają na Dni Łosic 2019, które odbędą się w dniach 19- 21 lipca. Wśród licznych atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie!

Wydarzenie rozpocznie promocja albumu “Łosiczan portret własny” – 19 lipca o godzinie 19:00, w Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur. Tego samego dnia odbędzie się również V Łosickie Kino Plenerowe z seansem dla dzieci o godz. 20:30 i dorosłych o godz. 21:45na targowicy miejskiej.

20 lipca w parku miejskim odbędzie się piknik historyczny “Renesansowe Korzenie Łosic” (od godziny 11:00) Będzie to nie tylko wydarzenie o charakterze edukacyjnym ale przede wszystkim aktywna przygoda z historią. O 21:00 startuje Wielopokoleniowa Potańcówka na targowicy miejskiej.

21 lipca zapraszamy na kolejną edycję Parady Starych Pojazdów. Start o godzinie 14:30 przy Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur. Od 15:00 zaczynamy zabawę na targowisku miejskim, na którym staną liczne stoiska, wesołe miasteczko, będzie też strefa animacji dla dzieci. Na początku, na naszej plenerowej scenie zaprezentują się wykonawcy i grupy artystyczne z miasta i gminy Łosice. Później przyjdzie czas na koncerty zespołów: Playboys (18;00), Ambitus – Przeboje Seweryna Krajewskiego (19:00) zespól “Enej” (21:00).
Impreza zakończy się pokazem fajerwerków.

Sponsorem głównym Dni Łosic 2019 jest Gaz System S.A.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o