Wypadek na Narutowicza

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież telefonu
24 października 2018 roku do tut. KPP zgłosił się, 44 letni mieszkaniec gminy Łosice, który zawiadomił o kradzieży telefonu komórkowego Samsung oraz słuchawek bezprzewodowych tej samej marki. Do zdarzenia doszło 21 października z kabiny samochodu ciężarowego zaparkowanego na parkingu strzeżonym w miejscowości Luton na terenie Wielkiej Brytanii.

Zatrzymane prawo jazdy
22 października 2018 roku w miejscowości w Chotycze policjanci WRD KMP Siedlce pełniący służbę radiowozem nieoznakowanym z videorejestratorem zatrzymali do kontroli drogowej, 27 letniego mieszkańca powiatu bialskiego, który poruszając się terenie zabudowanym samochodem marki BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 60 km/h. Sprawca został ukarany mandatem karnym oraz stracił na trzy miesiące prawo jazdy.

Usiłowanie kradzieży
22 października 2018 roku w miejscowości Kownaty nieznany sprawca posługując się kluczem do mieszkania pozostawionym na parapecie domu dostał się do środka gdzie dokonał penetracji pomieszczeń jednak z nieznanych przyczyn do kradzieży nie doszło.

Zatrzymany poszukiwany
22 października 2018 roku w Łosicach podczas interwencji policjanci zatrzymali poszukiwanego przez Prokuraturę Rejonową w Sosnowcu, 47 letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu łukowskiego. Po wykonaniu czynności służbowych z zatrzymanym został on zwolniony.

Zdarzenie drogowe
23 października 2018 roku w Łosicach na ul. Białostockiej, 18 letni mieszkaniec gminy Łosice kierując samochodem osobowym marki VW Polo uderzył w tył jadącego przed nim pojazdu marki VW Touran , który wykonywał manewr skrętu w lewo. Troje pasażerów z VW Polo zostało przewiezionych z lekkimi obrażeniami ciała do łosickiego szpitala. Kierujący w czasie zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca ukarany mandatem.

Wypadek drogowy
27 października 2018 roku w Łosicach na skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Leśnej, 61 letni mieszkaniec powiatu siedleckiego jadąc samochodem marki Peugeot drogą podporządkowaną wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym ulicą Narutowicza pojeździe marki Audi, czym doprowadził do zderzenia pojazdów. Wskutek zderzenia obrażeń ciała doznała, 18 letnia pasażerka Audi. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do Szpitala Powiatowego w Łosicach. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Łosicka Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

asp. szt. Tomasz Zozula

7 thoughts on “Wypadek na Narutowicza

 1. Ochotnik

  ,,Łosiczaninie ” nie kumasz że Leśna i Narutowicza wygląda na krzyż z Międzyrzecką więc w rozumieniu rzecznika jest to skrzyżowanie

  (2)
  Reply
 2. Niezawodna i gwarantowana oferta kredytowa.

  Niezawodna i gwarantowana oferta kredytowa.

  W celu poprawy warunków życia ludzi i walki z brakiem bezpieczeństwa w dzisiejszym systemie finansowym, udzielamy wiarygodnych pożyczek od 5.000 euro do 50.000.000 euro z roczną stopą procentową wynosi 2,5%. Gwarantujemy pewność prawną i zadowolenie klienta. Warunki są bardzo korzystne i równe dla wszystkich, niezależnie od potrzeby. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami: E-mail: raimobrun00@gmail.com

  (0)
  Reply
 3. oferta kredytowa między poważną osobą

  Szybka reakcja: pożyczki i finansowanie;
  Witam, jestem osobą fizyczną, która oferuje do wszystkich poważnych osób międzynarodowych pożyczek na kwotę między 5 000 i 50 000 000 euro, których oprocentowanie wynosi 2% rocznie. I zapewniają pożyczki finansowe, pożyczki na nieruchomości, pożyczki inwestycyjne, Auto pożyczki, pożyczki osobistej. Jestem dostępny do zaspokojenia moich klientów bez protokołu w ciągu 24 godzin.
  Kontakt: raimobrun00@gmail.com

  (0)
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.