Wybił szyby, trafił do aresztu

0
730

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Oszustwo internetowe
02 września 2019 roku, 46 letnia mieszkanka gminy Platerów złożyła w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych zamówiła lekcje pływania, które jednak pomimo dokonania przedpłaty na konto nie odbyły się. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w sprawie i ustala czy było więcej osób pokrzywdzonych.

Zatrzymany poszukiwany
04 września 2019 roku policjanci Rewiru Dzielnicowych działając na podstawie nakazu Sądu Rodzinnego i Nieletnich dokonali zatrzymania poszukiwanego 16 letniego mieszkańca gminy Huszlew. Nieletni został doprowadzony do Miejskiego Ośrodka Wychowawczego.

Uszkodzenie mienia
W dniu 05 września  2019 roku w 26 letni mieszkaniec gminy Platerów umyślnie dokonał wybicia szyb w jednym z domów mieszkalnych w Platerowie. 57 letni właściciel nieruchomości oszacował wartość strat na kwotę 800 złotych. Sprawca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Nietrzeźwy rowerzysta
W dniu 05 września 2019 roku w Platerowie, 63 letni mieszkaniec gminy Platerów kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

mł. asp. Nina Zaniewicz