Uszkodzenia mienia, kolizja i zatrzymanie poszukiwanego

0
757

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Uszkodzenie mienia

7 listopada 2021 r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu mienia. Nieznany sprawca przejeżdżając pojazdem mechanicznym przez pole uprawne w miejscowości Chotycze,  uszkodził krzewy porzeczki, powodując straty w wysokości 5000 zł, na szkodę 55-letniego mieszkańca Łosic. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zatrzymany poszukiwany

7 listopada 2021 r. w Świniarowie, łosiccy policjanci działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego, 21-letniego mieszkańca gminy Sarnaki. Mężczyzna po uiszczeniu zaległej zasądzonej grzywny został zwolniony.

Uszkodzenie mienia

8 listopada 2021 r. w Niemojkach, nieznany sprawca uszkodził samochód osobowy m–ki Opel poprzez wybicie czterech szyb i rozpylenie na kokpicie pianki montażowej. Pokrzywdzony, 67-letni mieszkaniec gminy Łosice oszacował straty na 3000 zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Uszkodzenie mienia

8 listopada 2021 r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu pojazdu. Nieznany sprawca przeciął cztery opony w samochodzie audi, należącym do 27-letniej mieszkanki Łosic. Pokrzywdzona oszacowała straty na 600 zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kolizja

9 listopada 2021 r. w Hruszewie, kierujący fordem nie zachował ostrożności podczas wymijania i uderzył w jadące z przeciwnego kierunku  audi, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Kierowca audi był trzeźwy, nie odniósł obrażeń, trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.