Uszkodzenia mienia, kolizja i zatrzymanie poszukiwanego

0
767

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Reklama

Uszkodzenie mienia

7 listopada 2021 r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu mienia. Nieznany sprawca przejeżdżając pojazdem mechanicznym przez pole uprawne w miejscowości Chotycze,  uszkodził krzewy porzeczki, powodując straty w wysokości 5000 zł, na szkodę 55-letniego mieszkańca Łosic. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zatrzymany poszukiwany

7 listopada 2021 r. w Świniarowie, łosiccy policjanci działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego, 21-letniego mieszkańca gminy Sarnaki. Mężczyzna po uiszczeniu zaległej zasądzonej grzywny został zwolniony.

Uszkodzenie mienia

8 listopada 2021 r. w Niemojkach, nieznany sprawca uszkodził samochód osobowy m–ki Opel poprzez wybicie czterech szyb i rozpylenie na kokpicie pianki montażowej. Pokrzywdzony, 67-letni mieszkaniec gminy Łosice oszacował straty na 3000 zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Uszkodzenie mienia

8 listopada 2021 r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu pojazdu. Nieznany sprawca przeciął cztery opony w samochodzie audi, należącym do 27-letniej mieszkanki Łosic. Pokrzywdzona oszacowała straty na 600 zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kolizja

9 listopada 2021 r. w Hruszewie, kierujący fordem nie zachował ostrożności podczas wymijania i uderzył w jadące z przeciwnego kierunku  audi, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Kierowca audi był trzeźwy, nie odniósł obrażeń, trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułSprowadźmy ciało druha Romana do domu
Następny artykułKino Kobiet