Uroczyste rozpoczęcie sezonu wakacyjnego

0
259
W imieniu Organizatorów zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie sezonu wakacyjnego. Wydarzenie odbędzie się 21 czerwca. Pierwsza część zaplanowana jest na plaży miejskiej od godz 14tej, następnie o godz. 20tej odbędzie się Gala Otwarcia parku w centrum miasta. W programie wydarzenia koncerty i pokaz fontann. 
Powitanie wakacji to mnóstwo atrakcji oraz konkurencji sportowych dla najmłodszych. Dla amatorów siatkówki plażowej przygotowano turniej. Plaża podzieli się kilka stref. Będą to: dmuchane zamki oraz zjeżdżalnie, kącik plastyczny, strefa zabaw i animacji dla dzieci, strefa tańca, bitwa na balony wodne. Na Zalewie odbędą się  też wyścigi kajakowe oraz przejażdżki łódką motorową.
O godz. 20:00 zapraszamy do Parku Miejskiego im. Króla Aleksandra Jagiellończyka na uroczyste otwarcie po rewitalizacji. Po części oficjalnej odbędzie się pokaz fontann oraz koncert kwartetu smyczkowego w składzie: I skrzypce – Daniel Kubisz, II skrzypce – Agata Horosiewicz-Bergman, altówka – Roman Figarski, wiolonczela – Izabela Wojtala. W repertuarze kwartetu usłyszymy szeroki wachlarz utworów muzyki klasycznej, rozrywkowej, filmowej oraz popularnych standardów muzyki rozrywkowej.
Reklama
Poprzedni artykułIV Łosicki Wieczór Chwały
Następny artykułTolkien – wygraj bilety