Uroczyste rozpoczęcie sezonu wakacyjnego

0
244
W imieniu Organizatorów zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie sezonu wakacyjnego. Wydarzenie odbędzie się 21 czerwca. Pierwsza część zaplanowana jest na plaży miejskiej od godz 14tej, następnie o godz. 20tej odbędzie się Gala Otwarcia parku w centrum miasta. W programie wydarzenia koncerty i pokaz fontann. 
Powitanie wakacji to mnóstwo atrakcji oraz konkurencji sportowych dla najmłodszych. Dla amatorów siatkówki plażowej przygotowano turniej. Plaża podzieli się kilka stref. Będą to: dmuchane zamki oraz zjeżdżalnie, kącik plastyczny, strefa zabaw i animacji dla dzieci, strefa tańca, bitwa na balony wodne. Na Zalewie odbędą się  też wyścigi kajakowe oraz przejażdżki łódką motorową.
O godz. 20:00 zapraszamy do Parku Miejskiego im. Króla Aleksandra Jagiellończyka na uroczyste otwarcie po rewitalizacji. Po części oficjalnej odbędzie się pokaz fontann oraz koncert kwartetu smyczkowego w składzie: I skrzypce – Daniel Kubisz, II skrzypce – Agata Horosiewicz-Bergman, altówka – Roman Figarski, wiolonczela – Izabela Wojtala. W repertuarze kwartetu usłyszymy szeroki wachlarz utworów muzyki klasycznej, rozrywkowej, filmowej oraz popularnych standardów muzyki rozrywkowej.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o