Trenuj z Mistrzynią

9 edycja imprezy Biegiem przez Platerów coraz bliżej. W sobotę 23 czerwca setki zawodników zmierzy się z biegiem głównym na dystansie 10 km, który zaliczany jest do cyklu Grand Prix Traktu Brzeskiego. Z pewnością nie zabraknie też chętnych do startu w biegu na 3333 m oraz marszu Nordic Walking na 4500 m. Najwyższy czas rozpocząć solidne przygotowania i zadbać o kondycję, która umożliwi pokonanie wybranego dystansu z dobrym wynikiem i uśmiechem na ustach. Z pomocą przychodzi dyrektor biegu Michał Michaluk, organizując bezpłatne, ogólnodostępne treningi biegowe, które poprowadzi nie kto inny, jak ambasadorka Biegiem przez Platerów – Lidia Chojecka.
Tej znakomitej biegaczki nie trzeba nikomu przedstawiać,a wielu uczestników wcześniejszych edycji Biegu miało zaszczyt otrzymać medal na mecie właśnie z jej rąk. Lidia jest wielokrotną mistrzynią Polski, Europy i świata w biegach na 800 m, 1500 m, 3000 m. Do dziś kilka ustanowionych przez nią rekordów pozostało niepobitych.
Specjalnie dla uczestników Biegiem przez Platerów, Lidia Chojecka poprowadzi cykl treningów kondycyjnych – odbywać się one będą w środy o godzinie 18:00 na stadionie w Platerowie. Zajęcia są bezpłatne. Skorzystać z nich mogą zarówno osoby już trenujące, jak i rozpoczynające swoją przygodę z bieganiem. Wszak nie co dzień i nie każdemu dane jest trenować pod okiem mistrzyni. Zapraszamy serdecznie do udziału dzieci, młodzież i dorosłych. Biegać każdy może! Dzieciom biegających rodziców zapewniamy zorganizowaną opiekę na czas treningu. Pierwszy trening już w środę 9 maja. Do zobaczenia!

One thought on “Trenuj z Mistrzynią

Comments are closed.