Śmierć na 19tce

7
11

9 marca tuż przed godz 8 rano na drodze krajowej nr 19 pomiędzy Platerowem a Ostromęczynem doszło do śmiertelnego wypadku drogowego.  51-letnia kobieta, kierująca samochodem osobowym z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechała do rowu i uderzyła w drzewo.

Przybyłe na miejsce służby ratunkowe zastały samochód osobowy znajdujący się w rowie a tuż obok osobę poszkodowaną której, z relacji strażaków, pomimo udzielenia pomocy medycznej niestety nie udało się uratować. Okoliczności wypadku bada łosicka policja.

Foto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w Platerowie

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jan
Gość
Jan

Pełne wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Nie odpoczywa w pokoju. Nie rozumiem po co sadzi się drzewa obok jezdni to jest idiotyczne.

hht
Gość
hht

to są samosiejki…

Jan
Gość
Jan

Sam jesteś samosiejka. Człowiek kierujący autem w większości przypadków zawsze uderza w drzewo a nie zawsze robi to z własnej winy (nietrzeźwy, nadmierna prędkość itp) do tego drzewa równiez niszcza nawierzchnię lub też spadające liście mogą spowodować wpadniecie w poślizg. Ludzie myślcie!!!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jeszcze rano było ślisko na drodze

Miranda
Gość
Miranda

Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. To wielka tragedia i jeszcze wieksza strata.Niech spoczywa w pokoju.

Ochotnik
Gość
Ochotnik

Do Jan ; zarządca drogi odpowiada za zdarzenia w pasie jezdni ; jeśli zdarzyło się coś poza nią to odpowiedzialność spada na użytkowników ; niemniej łączę się w bólu z rodziną śp Małgosi ;

Anonimowo
Gość
Anonimowo

szkoda jej fajna była nałucielki