Samobójstwo w Bużce

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Samobójstwo
17 grudnia 2018 roku w miejscowości Bużka ujawniono zwłoki, 44 letniego mieszkańca gminy Sarnaki. Mężczyzna powiesił się w stodole, wstępne czynności na miejscu zdarzenia wykluczyły udział osób trzecich. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci.

Pożar
19 grudnia 2018 roku w miejscowości Rudnik z nieustalonych przyczyn zaistniał pożar w pomieszczeniu kotłowni domu. W wyniku pożaru częściowemu spaleniu uległo wnętrze pomieszczenia. Wartość strat została oszacowana przez, 34 letnią pokrzywdzoną na 10 000 złotych.

Zatrzymany poszukiwany
20 grudnia 2018 roku w Łosicach policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali poszukiwanego na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia, 58 letniego mieszkańca Łosic. Mężczyzna po uiszczeniu grzywny i wykonaniu
czynności służbowych został zwolniony.

Włamanie do domu
18 grudnia 2018 roku w Łosicach, nieznany sprawca po wyważeniu okna dostał się do wnętrza domu skąd dokonał kradzieży biżuterii i pieniędzy na łączną kwotę prawie 40 000 złotych. Pokrzywdzone jest małżeństwo z Łosic.

Zatrzymany poszukiwany
20 grudnia 2018 roku w miejscowości Stare Biernaty łosiccy dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia, 52 letniego mieszkańca gminy Łosice. Mężczyzna został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach.

Pożar domu
22 grudnia 2018 roku w miejscowości Czuchów z nieustalonych przyczyn doszło do pożaru drewnianego budynku mieszkalnego. Wskutek pożaru spaleniu uległ znaczna część budynku wraz z wyposażeniem. Wartość strat została oszacowana na 260 000 złotych. Pokrzywdzonym jest mieszkaniec Łukowa.

asp. szt. Tomasz Zozula

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.