Samobójstwo w Bużce

0
114

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Reklama

Samobójstwo
17 grudnia 2018 roku w miejscowości Bużka ujawniono zwłoki, 44 letniego mieszkańca gminy Sarnaki. Mężczyzna powiesił się w stodole, wstępne czynności na miejscu zdarzenia wykluczyły udział osób trzecich. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci.

Pożar
19 grudnia 2018 roku w miejscowości Rudnik z nieustalonych przyczyn zaistniał pożar w pomieszczeniu kotłowni domu. W wyniku pożaru częściowemu spaleniu uległo wnętrze pomieszczenia. Wartość strat została oszacowana przez, 34 letnią pokrzywdzoną na 10 000 złotych.

Zatrzymany poszukiwany
20 grudnia 2018 roku w Łosicach policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali poszukiwanego na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia, 58 letniego mieszkańca Łosic. Mężczyzna po uiszczeniu grzywny i wykonaniu
czynności służbowych został zwolniony.

Włamanie do domu
18 grudnia 2018 roku w Łosicach, nieznany sprawca po wyważeniu okna dostał się do wnętrza domu skąd dokonał kradzieży biżuterii i pieniędzy na łączną kwotę prawie 40 000 złotych. Pokrzywdzone jest małżeństwo z Łosic.

Zatrzymany poszukiwany
20 grudnia 2018 roku w miejscowości Stare Biernaty łosiccy dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia, 52 letniego mieszkańca gminy Łosice. Mężczyzna został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach.

Pożar domu
22 grudnia 2018 roku w miejscowości Czuchów z nieustalonych przyczyn doszło do pożaru drewnianego budynku mieszkalnego. Wskutek pożaru spaleniu uległ znaczna część budynku wraz z wyposażeniem. Wartość strat została oszacowana na 260 000 złotych. Pokrzywdzonym jest mieszkaniec Łukowa.

asp. szt. Tomasz Zozula

Reklama
Poprzedni artykułŻyczenia od Prezesa i Zarządu łosickiego Oddziału Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów
Następny artykułZ najlepszymi życzeniami