Przywłaszczenie pieniędzy

0
1

W zeszłym tygodniu łosiccy funkcjonariusze policji interweniowali w następujących zdarzeniach:

Przywłaszczenie pieniędzy  
13 lutego 2017 roku w KPP Łosice, 24 letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski  złożył zawiadomienie o przestępstwie. Pokrzywdzony w grudniu 2016 roku zawarł umowę z 60 letnim mieszkańcem Łosic na sprowadzenie z zagranicy samochodu osobowego marki BMW. Na poczet umowy przekazał pieniądze w kwocie 17 000 złotych. Handlarz do chwili obecnej nie sprowadził pokrzywdzonemu pojazdu ani nie zwrócił pieniędzy.

Nietrzeźwy kierujący      
13 lutego 2017 roku Łosicach, 61 letni mieszkaniec gminy Łosice kierował samochodem osobowym marki Renualt będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,76 promila alkoholu w organizmie.

Oszustwo      
16 lutego 2017 roku, 31 letnia mieszkanka gminy Łosice złożyła w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona za pośrednictwem jednego z portali internetowych zakupiła tabletki na odchudzanie za kwotę 161 złotych złotych. W otrzymanej od sprzedającego paczce znajdowały się dwie paczki chusteczek higienicznych oraz pocięte gazety.

Pożar  
18 lutego 2017 roku w miejscowości Walim zaistniał pożar budynków gospodarczych, obory i stodoły. W wyniku pożaru spaleniu uległy dachy budynków oraz znajdujące się w środku maszyny. Wartość strat nie jest znana. Policja ustala przyczynę pożaru. Pokrzywdzonym jest 62 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica.

Nietrzeźwy kierujący
19 lutego 2017 roku w Łosicach 25 letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował samochodem osobowym marki Nissan będąc pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 0,34 promila alkoholu w organizmie.

asp. sztab. Tomasz Zozula

Reklama