Pracownik ds. transportu – praca zdalna

0
17

Dla klienta poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

– rozliczanie kart drogowych,
– kontrola poprawności danych w systemie odnośnie tankowania,
– kontakt z kierowcami w celu wyjaśniania ewentualnych nieprawidłowości związanych z raportowaniem tankowania,
– kontrola jakości skanowanych przez kierowców dokumentów i ewentualna pomoc,
– monitorowanie na mapach przejazdu pojazdów, i ich raportowanie.

Wymagania:

– umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość programów – MS Office Word, MS Office Excel,
– mile widziana umiejętność korzystania z map internetowych (Google maps, TX-CONNECT, Logisat),

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– pracę w formie zdalnej,
– wynagrodzenie 2800 złotych brutto.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca(at)obpon.pl

pełna treść ogłoszenia: https://obpon.pl/article/210060/show.html

Kontakt:
OBPON
000000000
praca1@obpon.pl

Poprzedni artykułWspółpracuj jako Konsultantka Oriflame
Następny artykułWyrywanie oraz utylizacja karpin