Pijany zderzył się z jeleniem

1
575

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież
19 listopada 2020r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży samca owcy domowej, (pot. Barana), zaistniałej na terenie gminy Huszlew. Nieznany sprawca wszedł na teren ogrodzonej działki rolnej i zabrał zwierzę ze stodoły. Pokrzywdzona oszacowała straty na ok. 400 zł. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Niebezpieczne psy
22 listopada 2020r. KPP w Łosicach otrzymała zgłoszenie o dwóch psach, które zaatakowały 23-letnią rowerzystkę na terenie Łosic. Psy były agresywne, rowerzystka straciła równowagę i wywróciła się doznając nieznacznych obrażeń. Trwa ustalanie właściciela psów, który odpowie za niezachowanie środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt.

Zdarzenie drogowe
22 listopada 2020r. w Olszance, na drodze krajowej K-19, poza obszarem zabudowanym, wprost pod jadący samochód m-ki VW wbiegła sarna, co spowodowało zderzenie zwierzęcia z pojazdem. Kierujący, 55-letni mieszkaniec powiatu hajnowskiego nie odniósł obrażeń, zwierzę padło na miejscu. W miejscu zdarzenia obowiązywał znak ostrzegawczy „zwierzęta dzikie”.

Zdarzenie drogowe
21 listopada 2020r. w Horoszkach Dużych, na drodze wojewódzkiej W-811, wprost pod jadący samochód m-ki Audi wbiegł jeleń, co spowodowało zderzenie zwierzęcia z pojazdem. Kierujący, 30-letni mieszkaniec gminy Sarnaki nie odniósł obrażeń, zwierzę padło na miejscu. W miejscu zdarzenia nie obowiązywał znak ostrzegawczy „zwierzęta dzikie”. Jak się okazało, kierujący był nietrzeźwy, badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

mł. asp. Nina Zaniewicz

1 KOMENTARZ

Comments are closed.