Pijany doprowadził do wypadku

1
1637

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Zdarzenie drogowe
04 stycznia 2020 roku, w m. Kolonia Hołowczyce, na drodze wojewódzkiej W-811,  kierujący samochodem osobowym m-ki BMW, 19-letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, gdzie doszło do wywrócenia pojazdu. Kierujący był trzeźwy, został ukarany mandatem.

Zdarzenie drogowe
04 stycznia 2020 roku, w m. Różowa, na drodze wojewódzkiej W-698, kierujący samochodem osobowym m-ki BMW, 29-letni mieszkaniec gminy Platerów, nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w znak drogowy po czym zjechał do przydrożnego rowu. Kierujący był trzeźwy, został ukarany mandatem.

Zdarzenie drogowe
04 stycznia 2020 roku, w m. Łuzki, na drodze wojewódzkiej W-698, kierujący samochodem m-ki Audi, 26-letni mieszkaniec powiatu łosickiego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, gdzie opuścił pojazd aby uniknąć zsunięcia do rowu i sprawdzić ewentualne uszkodzenia. Po chwili kierujący samochodem VW, jadący w tym samym kierunku 48-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego wpadł w poślizg, utracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze uderzając w stojące Audi, doszło do dachowania Volkswagena. Kierujący byli trzeźwi, w wyniku zdarzenia obrażenia odniosła 50-letnia pasażerka Volkswagena. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Nietrzeźwy kierujący
05 stycznia 2020 roku, w Łosicach na ul. Bialskiej, na drodze wojewódzkiej W-698, kierujący samochodem osobowym m-ki Mercedes, 26-letni mieszkaniec gminy Platerów, nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, uderzył w drzewo a następnie pojazd wywrócił się na dach. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało ponad dwa promile alkoholu w organizmie. W wyniku zdarzenia ani kierujący ani 25-letni pasażer nie donieśli poważnych obrażeń. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwy rowerzysta
04 stycznia 2020 roku, w m. Rudka, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli rowerzystę, badanie stanu trzeźwości wykazało prawie trzy promile alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie, kierującemu grozi kara grzywny oraz zakaz kierowania rowerem.

Oszustwo internetowe
03 stycznia 2020 roku w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie od 41-letniego mieszkańca gminy Łosice. Pokrzywdzony za pośrednictwem jednego z portali internetowych w grudniu 2019 zamówił sprzęt wędkarski, za który dokonał przedpłaty w wysokości 200 zł, do chwili obecnej nie otrzymał jednak zamówionych przedmiotów. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

mł. asp. Nina Zaniewicz
Foto; OSP Łosice

Reklama

1 KOMENTARZ

Comments are closed.