Odezwa do Narodu- posłuchajcie

12
0

Część protestujących pojedzie o godz 17-tej blokować autostradę: A2 w miejscowości Zdany.
Zapowiadana jest eskalacja protestów na całą wschodnią Polskę. Drogi krajowe,wojewódzkie i autostrady

Reklama

Posłuchajcie prośby jednego z protestujących (P. Antosiuk) o pomoc i przyłączenie się do akcji protestacyjnej.
Dzisaj My, jutro Wy.

odezwa do narodu

Reklama
Poprzedni artykułW końcu pojawiła się telewizja
Następny artykułCiągle brak konkretnych ustaleń

12 KOMENTARZE

 1. Ja jestem jak najbardziej za wami i za waszym całym strajkiem i cieszy mnie to że walczycie o to ja też bym chciała ale nie stety nie mogę i nie będę was za to krytykować ja wam dziękuje że to robicie i rubcie tak dale bo ja jestem za wami i będe przez cały czas i bardzo mnie to ucieszyło że aż tylu rolników strajkóje naprawdę popieram cały strajk. 🙂 🙂 🙂 jestem z wami pamiętajcie 🙂 🙂

 2. Tumanem to ty jesteś!!! Skoro nie rozumiesz o co chodzi to się nie udzielaj. Ludzie walczą o swój byt. Ale ty gowno rozumiesz jakbyś był na ich miejscu ciekawe co byś robol. Przeszkadzaj ci to masz obiazdy.Wiesz baranie jak obrazić rolnika a objazdu nie potrafisz znaleźć.

 3. kolego objazdy objazdami ale niektórzy z dziećmi jadą chorymi i słyszałem że nie puścili ich więc to już lekka przesada, a co do objazdów to niektórzy muszą jechać dwa razy więcej km.

 4. A słyszałaś że nasz mądry rząd chce utulozowac zdrowe tuczniki.Co tym ludziom pozostało tylko protesty.Przecież rolnicy nie stoją tam dla przyjemność muszą coś robić. ,my powinniśmy wspierać a nie obrażać.A co do dłużej drogi to stracisz trochę czasu o paliwa. A co ma powiedzieć rolnik który musi karmić tuczniki których o tak nie może sprzedać, a teraz może jeszcze spała

 5. szkoda ze nie zblizają sie wybory parlamentarne bo panowie z pslu pierwsi by tam byli i „popierali” strajkujacych rolnikow a tak…..nie ma po co…..Popieram ich tylko jak zwykle za polityke płaca zwykli ludzie a Doniu obieca obieca i skonczy sie jak zwykle

 6. lekka przesada podwórka niech sobie blokują idioci. Ludzie po 500 km jadą i objazdów mają szukać bo wielcy Panowie rolnicy na drodze stoją do warszawy tam blokować a nie życie utrudniać zwykłym obywatelom. Ja podatki muszę płacić a oni co zawsze wszystko mają taniej jak umieli unijne pieniądze brać to niech teraz ciepią. A jak człowiek przez nich z pracy wyleci to co znajdą mi drugą pracę.

 7. Witajcie jestem za protestem trzeba Bronic swego tylko trzeba zrozumieć też tych co jadą tymi ciężarówkami . mają prawo być zdenerwowanymi oni są w pracy.
  Przyglądając się tak z boku przychodzi do głowy myśl czy nie dało by większych korzyści zablokowanie urzędów na całym terenie. Jednocześnie blokować drogi tak by nie skłócić się z innymi .

  • A co robili kierowcy ciężarówek kiedy to oni przechodzili kryzys? Nie siedzieli w domu godząc się na wszystko. Powolny przejazd ulicami miast pewnie też nie oni, ale mimo, że teraz wielu źle patrzy na takich jak ja byłem z nimi, bo mieli prawo bronić swoich praw. Podążając tym tokiem pracownicy służby zdrowia zapewne też czekali siedząc w domu? Nauczyciele również? Można tak wymieniać jeszcze wiele grup zawodowych a wszystkich co łączyło?! Blokady dróg!!! My też chcemy przeżyć bo wielu zainwestowało wszystko…

 8. Masz racje ŚWINIARZ walczmy o swoje ja również jestem za tym protestem ale myślę że o wiele większe efekty były by blokowanie odpowiednich instytucji ale tak konkretnie ich blokować a drogi oczywiście blokować tylko bardziej przyjażnie dla pozostałych użytkowników tak by ich przekonać do siebie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.