Odezwa do Narodu- posłuchajcie

12
0

Część protestujących pojedzie o godz 17-tej blokować autostradę: A2 w miejscowości Zdany.
Zapowiadana jest eskalacja protestów na całą wschodnią Polskę. Drogi krajowe,wojewódzkie i autostrady

Posłuchajcie prośby jednego z protestujących (P. Antosiuk) o pomoc i przyłączenie się do akcji protestacyjnej.
Dzisaj My, jutro Wy.

odezwa do narodu

Reklama

12 KOMENTARZE

 1. Ja jestem jak najbardziej za wami i za waszym całym strajkiem i cieszy mnie to że walczycie o to ja też bym chciała ale nie stety nie mogę i nie będę was za to krytykować ja wam dziękuje że to robicie i rubcie tak dale bo ja jestem za wami i będe przez cały czas i bardzo mnie to ucieszyło że aż tylu rolników strajkóje naprawdę popieram cały strajk. 🙂 🙂 🙂 jestem z wami pamiętajcie 🙂 🙂

 2. Tumanem to ty jesteś!!! Skoro nie rozumiesz o co chodzi to się nie udzielaj. Ludzie walczą o swój byt. Ale ty gowno rozumiesz jakbyś był na ich miejscu ciekawe co byś robol. Przeszkadzaj ci to masz obiazdy.Wiesz baranie jak obrazić rolnika a objazdu nie potrafisz znaleźć.

 3. kolego objazdy objazdami ale niektórzy z dziećmi jadą chorymi i słyszałem że nie puścili ich więc to już lekka przesada, a co do objazdów to niektórzy muszą jechać dwa razy więcej km.

 4. A słyszałaś że nasz mądry rząd chce utulozowac zdrowe tuczniki.Co tym ludziom pozostało tylko protesty.Przecież rolnicy nie stoją tam dla przyjemność muszą coś robić. ,my powinniśmy wspierać a nie obrażać.A co do dłużej drogi to stracisz trochę czasu o paliwa. A co ma powiedzieć rolnik który musi karmić tuczniki których o tak nie może sprzedać, a teraz może jeszcze spała

 5. szkoda ze nie zblizają sie wybory parlamentarne bo panowie z pslu pierwsi by tam byli i „popierali” strajkujacych rolnikow a tak…..nie ma po co…..Popieram ich tylko jak zwykle za polityke płaca zwykli ludzie a Doniu obieca obieca i skonczy sie jak zwykle

 6. lekka przesada podwórka niech sobie blokują idioci. Ludzie po 500 km jadą i objazdów mają szukać bo wielcy Panowie rolnicy na drodze stoją do warszawy tam blokować a nie życie utrudniać zwykłym obywatelom. Ja podatki muszę płacić a oni co zawsze wszystko mają taniej jak umieli unijne pieniądze brać to niech teraz ciepią. A jak człowiek przez nich z pracy wyleci to co znajdą mi drugą pracę.

 7. Witajcie jestem za protestem trzeba Bronic swego tylko trzeba zrozumieć też tych co jadą tymi ciężarówkami . mają prawo być zdenerwowanymi oni są w pracy.
  Przyglądając się tak z boku przychodzi do głowy myśl czy nie dało by większych korzyści zablokowanie urzędów na całym terenie. Jednocześnie blokować drogi tak by nie skłócić się z innymi .

  • A co robili kierowcy ciężarówek kiedy to oni przechodzili kryzys? Nie siedzieli w domu godząc się na wszystko. Powolny przejazd ulicami miast pewnie też nie oni, ale mimo, że teraz wielu źle patrzy na takich jak ja byłem z nimi, bo mieli prawo bronić swoich praw. Podążając tym tokiem pracownicy służby zdrowia zapewne też czekali siedząc w domu? Nauczyciele również? Można tak wymieniać jeszcze wiele grup zawodowych a wszystkich co łączyło?! Blokady dróg!!! My też chcemy przeżyć bo wielu zainwestowało wszystko…

 8. Masz racje ŚWINIARZ walczmy o swoje ja również jestem za tym protestem ale myślę że o wiele większe efekty były by blokowanie odpowiednich instytucji ale tak konkretnie ich blokować a drogi oczywiście blokować tylko bardziej przyjażnie dla pozostałych użytkowników tak by ich przekonać do siebie.

Comments are closed.