Muzycznie na pożegnaniu lata

Pożegnanie Lata w Łosicach można określić jako energetyczne i pełne emocji wydarzenie z ciekawymi koncertami muzycznymi i wieloma atrakcjami. Na scenie pojawili się artyści z różnych nurtów muzycznych, wśród nich spotkaliśmy zespół Raggabarabanda, Mateusza Ziółko, Maleo Reggae Rockers oraz artystów z Grodzieńskiej Kapeli z Białorusi.

Miesiąc temu na Dniach Łosic ze względu na deszczową pogodę nie odbyły się zaplanowane koncerty, ale artyści wrócili na łosicką scenę z jeszcze większą werwą i zapałem, tym razem za sprawą imprezy Pożegnanie Wakacji. W piątkowy wieczór (25 sierpnia) na targowicy miejskiej było skocznie i bardzo energetycznie. Łosiczanie i goście bawili się wyśmienicie. Przekrój muzyczny, jaki zaprezentowali artyści, zadowolił chyba każdego. Dodatkową atrakcją była możliwość degustacji dań z indyka.

Z kolei niedziela to koncert pod hasłem “Łosickie Arie – Od opery po szlagiery”. W repertuarze znalazły się arie, duety i fragmenty instrumentalne ze słynnych oper, operetek oraz utwory o lżejszym charakterze.

Imprezę miała zakończyć ostatnia w tym sezonie odsłona kina plenerowego, jednak niepewna pogoda nie pozwoliła na pełną realizację planów organizatorom. Z tego powodu kino plenerowe odbędzie się w innym terminie, o którym powiadomimy czytelników.