Mistrzostwa Polski ZSS Sprawni-Razem w Biegach przełajowych

0
123

Miejscowy Ośrodek Szkolno-Wychowawczy był w tym roku gospodarzem Mistrzostw Polski ZSS Sprawni-Razem w Biegach przełajowych. Konkurencje zostały rozegrane w 4 kategoriach, trasy biegu poprowadzono leśnymi drogami w Jeziorach. Była to nie tylko okazja do sprawdzenia się w sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim integracja młodych sportowców i kadry.

Jako pierwsze wystartowały zawodniczki z rocznika 2006 i młodsze. Zmierzyły się z dystansem 1200m. Jako pierwsza na mecie pojawiła się Julia Kikhia z SOSW Lębork, tuż za nią była Wiktoria Krawczyk z SOSW Sulęcin, a jako trzecia linię mety przekroczyła Julia Tokarzewska z SOSW Gryfino.

W kategorii chłopców z rocznika 2006 i młodszych na dystansie 1500 m zwyciężył Jakub Krawczyk z SOSW Sulęcin. Miejsce drugie wywalczył Daniel Lisiewicz z lubelskiego, a tuz za nim był Paweł Makuch z SOSW w Baryczy. Marcel Ciulak z OSW w Łosicach wywalczył w tej kategorii 6 miejsce.

Kolejny bieg rozegrały dziewczęta z rocznika 2005 i starsze. Zmierzyły się z dystansem 1500 m. Jako pierwsza linię mety w tym biegu przekroczyła Anna Bodziony ze Start Nowy Sącz, druga była Agnieszka Komorowska z ZSzS nr 38, natomiast trzecia Paulina Tarkowska z lubelskiego.

Ostatnim biegiem był bieg chłopców z rocznika 2005 i starszych, którzy rywalizowali na dystansie 3000 m. Zwycięzcą był Kamil Mroczkowski z KS AZS AWF Kraków, tuż za nim na metę przybiegł Kacper Kaniuk z SOSW w Barcicach, natomiast trzeci był Daniel Bosy z LKS SANA Kościan.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.