Łosice – Students` Hollywood – zgłoś się do konkursu i wygraj Oscara

1
66

Do 18 listopada można zgłaszać zespoły chcące wziąć udział w iście hollywoodzkim konkursie języka angielskiego mającym charakter filmowy. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Tutorial – Poradnik dla nastolatków. Organizatorem czwartej odsłony konkursu jest I Liceum Ogólnokształcące w Łosicach.

I Liceum Ogólnokształcące w Łosicach już po raz czwarty zaprasza młodych twórców z klas 7 i 8 szkół podstawowych do udziału w konkursie językowym „Łosice – Students` Hollywood”, który polega na stworzeniu przez uczniów krótkich filmów na zadany temat.

Zgodnie z regulaminem zgłoszone do konkursu zespoły filmowe nie mogą składać się  więcej niż 6 członków. Zadaniem konkursowiczów jest nagranie 3-5 min Tutorialu będącego poradnikiem dla nastolatków. Praca musi być w całości zrealizowana przez uczniów w języku angielskim. Uczniowie – uczestnicy konkursu, sami powinni grać i występować w swoich filmach. Nie wprowadza się jednak limitów ilości zgłoszonych grup z jednej szkoły, co oznacza, że do konkursu mogą przystąpić wszyscy chętni twórcy.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 18 listopada. Należy je wysłać na adres konkurs.hollywood@zs1losice.edu.pl. Natomiast gotowe filmy drużyny powinny dostarczyć do 21 grudnia. Gala oscarowa została zaplanowana w przyszłym semestrze szkolnym.

Regulamin 

Reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.