Kucewicz zostaje na fotelu burmistrza

Według nieoficjalnych jeszcze informacji, łosiczanie zdecydowali, że fotel burmistrza obejmie po raz drugi Mariusz Kucewicz. Dane z 8 na 9 obwodów pokazują olbrzymią przewagę Kucewicza. Stosunek głosów rozłożył się następująco 2923 – 1109 (dane z 8 na 9 obwodów).

Pozostałe wyniki przedstawimy wkrótce.

8 thoughts on “Kucewicz zostaje na fotelu burmistrza

 1. Łosiczanin

  Gratuluję wspaniałego wyniku Panie Mariuszu – osobistego i wyników do Rady Miasta i Gminy (na 15 radnych 12 jest z Pana komitetu wyborczego). Liczą się czyny, a nie obietnice, a w Łosicach widać inwestycje zrobione za Pana kadencji. Jeszcze raz gratuluję, brawo!!!

  (13)
  Reply
 2. Luk

  Ja także gratuluję kolejnej kadencji, jednak mam nadzieję że nie będą wydawane kolejne pozwolenia na kurniki w naszej okolicy. Chociaż słuchy chodzą że w piątek przed wyborami pewne osoby uzyskały pozwolenie na budowę kolejnych kilkunastu kurników w okolicy Chotycz – w pobliżu pieczarkarni. Czy w końcu ktoś poblokuje te śmierdzące inwestycje? Za kilka lat w takim tempie będziemy zagłębiem smrodu z kurników i kompostowni na skalę krajową. I będziemy mogli na tym zarobić jako atrakcja turystyczna.

  (2)
  Reply
  • refleksyjnie

   Takie “słuchy” to mogła tylko jedna osoba rozpowiadać 😀
   Pozwolenia na budowę wydaje Starosta nie burmistrz. Przed wyborami i po nich, NIKT w okolicy Chotycz nie otrzymał takiego pozwolenia.

   Jedno jest pewne. Kilka osób chce nadal budować kurniki. Wszystko w rękach mieszkańców, bo niestety prawo stoi po stronie “kurnikarzy”. Szkoda, że rząd ma taki problem z uregulowaniem tej sprawy. Z sądami jakość szybko sobie poradzili…

   (0)
   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.