Kucewicz zostaje na fotelu burmistrza

8
1

Według nieoficjalnych jeszcze informacji, łosiczanie zdecydowali, że fotel burmistrza obejmie po raz drugi Mariusz Kucewicz. Dane z 8 na 9 obwodów pokazują olbrzymią przewagę Kucewicza. Stosunek głosów rozłożył się następująco 2923 – 1109 (dane z 8 na 9 obwodów).

Pozostałe wyniki przedstawimy wkrótce.

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pippin
Gość
Pippin

Gratulacje!!! ☺️👏🏻

Łosiczanin
Gość
Łosiczanin

Gratuluję wspaniałego wyniku Panie Mariuszu – osobistego i wyników do Rady Miasta i Gminy (na 15 radnych 12 jest z Pana komitetu wyborczego). Liczą się czyny, a nie obietnice, a w Łosicach widać inwestycje zrobione za Pana kadencji. Jeszcze raz gratuluję, brawo!!!

c.d.n.
Gość
c.d.n.

5 lat spokoju 🙂

Ochotnik
Gość
Ochotnik

Do c.d.n. Wiem że to będzie również 5 lat rozwoju a nie jak za p. Kobylińskiego rozboju .

Jasio
Gość
Jasio

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

Luk
Gość
Luk

Ja także gratuluję kolejnej kadencji, jednak mam nadzieję że nie będą wydawane kolejne pozwolenia na kurniki w naszej okolicy. Chociaż słuchy chodzą że w piątek przed wyborami pewne osoby uzyskały pozwolenie na budowę kolejnych kilkunastu kurników w okolicy Chotycz – w pobliżu pieczarkarni. Czy w końcu ktoś poblokuje te śmierdzące inwestycje? Za kilka lat w takim tempie będziemy zagłębiem smrodu z kurników i kompostowni na skalę krajową. I będziemy mogli na tym zarobić jako atrakcja turystyczna.

refleksyjnie
Gość
refleksyjnie

Takie “słuchy” to mogła tylko jedna osoba rozpowiadać 😀
Pozwolenia na budowę wydaje Starosta nie burmistrz. Przed wyborami i po nich, NIKT w okolicy Chotycz nie otrzymał takiego pozwolenia.

Jedno jest pewne. Kilka osób chce nadal budować kurniki. Wszystko w rękach mieszkańców, bo niestety prawo stoi po stronie “kurnikarzy”. Szkoda, że rząd ma taki problem z uregulowaniem tej sprawy. Z sądami jakość szybko sobie poradzili…

jpp
Gość
jpp

mamy kuter w tej kadencji, w następnej żądamy dostępu do morza