Kolizja z radiowozem

0
856

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Zdarzenia drogowe
14 października 2019r., kierujący samochodem dostawczym Renault, 29-letni obywatel Ukrainy stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierujący z obrażeniami został przetransportowany do szpitala w Białej Podlaskiej. Policja w Łosicach wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Oszustwo
17 października 2019r., 55 letnia mieszkanka gminy Platerów złożyła w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona we wrześniu za pośrednictwem strony internetowej zakupiła zmywarkę za kwotę ponad 700 złotych. Po wykonaniu przelewu na wskazane konto kupująca nie otrzymała zamówionego towaru. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Kolizja z radiowozem
18 października 2019r., w Woźnikach, kierujący samochodem osobowym m-ki BMW, mieszkaniec Białegostoku, nie zachował bezpiecznej odległości za jadącym przed nim radiowozem, kierowanym przez funkcjonariusza łosickiej policji i uderzył w jego tył. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, kierujący byli trzeźwi, sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Kierowanie pojazdem pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień
19 października 2019r., w Łosicach policjanci łosickiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód osobowy m-ki Volkswagen. Jak się okazało, 43-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego kierował pojazdem pomimo decyzji starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w  Łosicach.

Uwaga zwierzęta leśne!
15 października 2019r., 48-letni kierujący samochodem m-ki Skoda uderzył w zwierzę leśne, kozła sarny, który wtargnął wprost pod jadący pojazd. Zdarzenie miało miejsce w Woźnikach, gdzie trasa jest oznakowana znakiem ostrzegawczym „uwaga, dzikie zwierzęta”. Kierujący nie odniósł obrażeń, zwierzę padło na miejscu.

17 października 2019r., we Franopolu doszło do zderzenia pojazdu z dzikiem. Kierujący samochodem m-ki IVECO, 46-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego uderzył w przebiegające zwierzę. Trasa w tym miejscu jest oznakowana znakiem ostrzegawczym „uwaga, dzikie zwierzęta”. Kierujący nie odniósł obrażeń, zwierzę uciekło.