Kolizja z radiowozem

0
825

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Zdarzenia drogowe
14 października 2019r., kierujący samochodem dostawczym Renault, 29-letni obywatel Ukrainy stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierujący z obrażeniami został przetransportowany do szpitala w Białej Podlaskiej. Policja w Łosicach wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Oszustwo
17 października 2019r., 55 letnia mieszkanka gminy Platerów złożyła w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona we wrześniu za pośrednictwem strony internetowej zakupiła zmywarkę za kwotę ponad 700 złotych. Po wykonaniu przelewu na wskazane konto kupująca nie otrzymała zamówionego towaru. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Kolizja z radiowozem
18 października 2019r., w Woźnikach, kierujący samochodem osobowym m-ki BMW, mieszkaniec Białegostoku, nie zachował bezpiecznej odległości za jadącym przed nim radiowozem, kierowanym przez funkcjonariusza łosickiej policji i uderzył w jego tył. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, kierujący byli trzeźwi, sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Kierowanie pojazdem pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień
19 października 2019r., w Łosicach policjanci łosickiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód osobowy m-ki Volkswagen. Jak się okazało, 43-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego kierował pojazdem pomimo decyzji starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w  Łosicach.

Uwaga zwierzęta leśne!
15 października 2019r., 48-letni kierujący samochodem m-ki Skoda uderzył w zwierzę leśne, kozła sarny, który wtargnął wprost pod jadący pojazd. Zdarzenie miało miejsce w Woźnikach, gdzie trasa jest oznakowana znakiem ostrzegawczym „uwaga, dzikie zwierzęta”. Kierujący nie odniósł obrażeń, zwierzę padło na miejscu.

17 października 2019r., we Franopolu doszło do zderzenia pojazdu z dzikiem. Kierujący samochodem m-ki IVECO, 46-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego uderzył w przebiegające zwierzę. Trasa w tym miejscu jest oznakowana znakiem ostrzegawczym „uwaga, dzikie zwierzęta”. Kierujący nie odniósł obrażeń, zwierzę uciekło.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o