Kolejna plantacja konopi ujawniona i kolejne samobójstwo

0
31

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Zatrzymany poszukiwany
11 czerwca 2018 roku w miejscowości Mostów policjanci Wydziału Kryminalnego działając na podstawie Sądowego Nakazu Doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego, 54 letniego mieszkańca gminy Huszlew. Zatrzymany został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym.

Kradzież paliwa
12 czerwca 2018 roku do tut. KPP zgłosił się 28 letni mieszkaniec gminy Platerów zgłosił się do tut. KPP gdzie złożył zawiadomienie o kradzieży paliwa. Do zdarzenia doszło na terenie stacji paliw w Belgii, gdzie nieznany sprawca posługując się prawdopodobnie podrobioną kartą flotową dokonał kradzieży 40 litrów oleju napędowego o wartości ponad 2600 złotych.

Ujawniono kolejną uprawę konopi indyjskich
13 czerwca 2018 roku w policjanci Wydziału Kryminalnego w miejscowości Toporów w tunelu foliowym na polu ujawnili 46 sztuk roślin konopi indyjskich. Ustalono, że uprawą zajmował się 27 i 26 latek z terenu gminy Łosice. Obaj podejrzani już usłyszeli zarzuty, jeden z nich przyznał się do winy.

Kradzież paliwa
W nocy 14 czerwca 2018 roku w miejscowości Dziadkowskie z kruszarki stojącej na terenie wyrobiska żwiru, nieznani sprawcy dokonali kradzieży 200 litrów oleju napędowego oraz 40 litrów oleju hydraulicznego o łącznej wartości 1500 złotych. Pokrzywdzonym w sprawie jest Warszawska spółka.

Pożar
16 czerwca 2018 roku w miejscowości Kolonia Mężenin doszło do pożaru opuszczonego budynku mieszkalnego na terenie byłego SKR. W wyniku pożaru częściowemu spaleniu uległa podłoga i ściana budynku. Pokrzywdzona jest wspólnota wiejska. Wartość strat została oszacowana na 500 złotych.

Samobójstwo
16 czerwca 2018 roku w miejscowości Rusków ujawniono wiszące na trzepaku zwłoki 66 letniego mieszkańca gminy Korczew. Na miejscu wykonano czynności pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich.
Ciało zabezpieczono w prosektorium Szpitala Miejskiego w Siedlcach.

asp. szt. Tomasz Zozula

Reklama