Kierowcy na podwójnym gazie

0
610

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy rowerzysta
02 października 2019r. w Sarnakach, 53-letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Nietrzeźwa kierująca
02 października 2019r. w m. Niemojki, 39-letnia mieszkanka gm. Platerów kierowała samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Uwaga zwierzęta leśne
03 października 2019r. w godzinach wieczornych, w Łosicach na ul. Białostockiej wprost pod jadący samochód m-ki VW wbiegł łoś. Kierujący nie odniósł żadnych obrażeń, zwierzę padło na miejscu.

Pożar
04 października 2019r. w nocy, w m. Rusków doszło do pożaru murowanego budynku gospodarczego na szkodę 61-letniego mężczyzny. Budynek uległ całkowitemu spaleniu, pokrzywdzony oszacował straty na około 200tys. zł. Policja ustala przyczyny pożaru.

Kradzież dowodu osobistego
04 października 2019r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie dotyczące kradzieży dokumentu. Na terenie Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach nn sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę 64-letniej mieszkanki gm. Platerów i dokonał kradzieży jej dowodu osobistego. Postępowanie zostało przekazane do KMP w Siedlcach.

Zdarzenie drogowe
05 października 2019r.  w Łosicach na skrzyżowaniu ul. Bialskiej i Białostockiej, 20-letni kierujący samochodem m-ki VW nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył poprzedzającego pojazdu m-ki Opel, którym kierował 24 letni mieszkaniec gminy Łosice. Kierujący nie odnieśli obrażeń,  byli trzeźwi, sprawca kolizji został ukarany mandatem.

mł. asp. Nina Zaniewicz