Kierowcy na podwójnym gazie

0
574

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy rowerzysta
02 października 2019r. w Sarnakach, 53-letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Nietrzeźwa kierująca
02 października 2019r. w m. Niemojki, 39-letnia mieszkanka gm. Platerów kierowała samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Uwaga zwierzęta leśne
03 października 2019r. w godzinach wieczornych, w Łosicach na ul. Białostockiej wprost pod jadący samochód m-ki VW wbiegł łoś. Kierujący nie odniósł żadnych obrażeń, zwierzę padło na miejscu.

Pożar
04 października 2019r. w nocy, w m. Rusków doszło do pożaru murowanego budynku gospodarczego na szkodę 61-letniego mężczyzny. Budynek uległ całkowitemu spaleniu, pokrzywdzony oszacował straty na około 200tys. zł. Policja ustala przyczyny pożaru.

Kradzież dowodu osobistego
04 października 2019r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie dotyczące kradzieży dokumentu. Na terenie Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach nn sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę 64-letniej mieszkanki gm. Platerów i dokonał kradzieży jej dowodu osobistego. Postępowanie zostało przekazane do KMP w Siedlcach.

Zdarzenie drogowe
05 października 2019r.  w Łosicach na skrzyżowaniu ul. Bialskiej i Białostockiej, 20-letni kierujący samochodem m-ki VW nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył poprzedzającego pojazdu m-ki Opel, którym kierował 24 letni mieszkaniec gminy Łosice. Kierujący nie odnieśli obrażeń,  byli trzeźwi, sprawca kolizji został ukarany mandatem.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o